post

“ВЕРХОВИНСЬКО – ГУЦУЛЬСЬКЕ” ДЕРБІ

ФК “Верховина” Міжгір’я – ФСК “Говерла” Ясіня (0-1).

Сьогодні наша рідна Гуцульська команда з Ясіня грала надважку виїздну гру з другою командою турнірної таблиці і переслідувачем в боротьбі за медалі, добре збалансованою і непоступливою, особливо в рідних стінах, ФК “Верховина” Міжгір’я.

Гра була за 6, а не за 3 очки, а той, хто втрачав їх, розумів, що знайти ці очки на фініші буде неможливо. На цю гру наша комада не змогла підійти в оптимальному складі через Травми нападника Віктора Новікова, який ще досі лікується, а також травми основних захистників команди Євгена Сурядного і Євгена Станіцького.

Потрібно сказати що в Міжгір’ї до цієї гри був великий інтерес і трибуни стадіону були заповнені вщент, а гаряча публіка гнала своіх хлопців вперед. В цілому гра пройшла дуже напружено, в доволі жорсткій і непоступливій боротьбі обох сторін, але наші хлопці не поступалися на жодному метрі в боротьбі за м’яч, стараючись реабілітувати себе за прикру поразку від “Карпат” в минулому турі.

Перший тайм гри закінчився нульовою нічиєю і в роздягальню команди пішли при рахунку 0-0.

Другий тайм був ще напруженішим, всі добре розуміли, що всього одна помилка і все закінчиться. Десь з 70-ї хвилини наші хлопці, завдяки кращій фізичній підготовці, почали потрохи домінувати на полі і перегравати господарів, а на 78-й хвилині гри прохід по краю захистника Олександра Тулайдана закінчився прострілом в штрафну площадку господарів, де кращий бомбардир команди Мирослав Павлючок, до речі, який вчора святкував своє День Народження, забив головою красень-гол, принісши нашій команді важливу перемогу.

Потрібно відмітити, що незважаючи на шалений тиск трибун і відверто хамську та хуліганську поведінку вболівальників – до речі, гравці господарів вели себе в рамках дозволеного, – наші хлопці не зламалися і довели цю перемогу, після забитого гола, до кінця.

Ми, вболівальники, щиро дякуємо нашим Хлопцям-Героям за сьогоднішній Виграш в Міжгір’ї і твердо віримо, що вони найкращі!

Після сьогоднішнього вигршу наша “Говерла” продовжує утримувати лідерські позиціі в “Східній Зоні”, а слідуючий матч, за участі нашої комади, відбудеться в цю суботу, де нашим гостем буде непроста команда з Вишкова.

ГУЦУЛИ ВПЕРЕД !!!

НАША ГОВЕРЛА ДЛЯ НАС ЗАВЖДИ ЧЕМПІОН!!!!

PS. Цю гру можна буде побачити у вівторок об 19:30 к.ч. на ТК “ТИСА-1” в програмі “ЧАС ФУТБОЛУ”