post

«В.Бичків» – ФСК «Говерла» (Ясіня)

Футбол. Перша Ліга Закарпаття. ” Гуцульське Дербі “. ФК Великий Бичків- ФСК Говерла Ясіня. 1-5 (юнацькі команди 2-0) Голи за нашу команду забивали : Мирослав

Павлючок, Іван Микитюк-2 Гола, Валерій Цуперяк -2 Гола. Цей переконливий виграш з одвічно непростим соперником наші Хлопці провели вище всяких похвал, забивши уже в першому таймі в ворота великобичківців аж 5 мячів. В другому таймі темп гри дещо впав, а наш тренерський Штаб зробив пять замін , давши змогу пограти всій лавці запасних гравців. Єдине на що спромоглися господарі це на відверту грубість по відношенню до наших гравців і на гол ” престижу” . Підтримати нашу команду з Ясіня приїхала велика група вболівальників які палко підтримували весь матч свою любиму команду. Отже вигравши в цьому Матчі , наша Червоно- Чорна – “Гуцульська Народна Команда” Стає ” СРІБНОЮ КОМАНДОЮ ” Срібної Закарпатської Землі Сезону 2018 року з Чим Всіх Вітаємо! ” ГОВЕРЛА ДЛЯ НАС ЗАВЖДИ ЧЕМПІОН”!!!!!! ДЯКУЄМО ВАМ ХЛОПЦІ !!!