post

Перенесені матчі: одних «занесло», інших «недонесло»

Відбулися перенесені матчі чемпіонату та першості області.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Минай» – 0:1 (юнаки – 2:1)

Центральна гра у Виноградові, як і очікувалося, була напруженою та з обмаллю голів, адже на кону – чемпіонський титул. У матчі суперники діяли приблизно на рівних. І, можливо, поєдинок завершився б унічию. Однак за рахунок індивідуальної майстерності та характеру минайці в першому таймі забили гол, який у зустрічі виявився єдиним. На 30-ій хвилині відзначився Василь Пиняшко. Слід також додати, що на 89-ій хвилині виноградівці залишилися в меншості: Артур Вайда отримав другу «жовту» і автоматичне вилучення. Ну а вікторією представник Ужгородщини не тільки награв собі на чемпіонський титул, а й посприяв землякам (по району) із Середнього.

Зіграно матч у Східній зоні першості області.

ФК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Вікторія» (Біла Церква) – 7:1 (1:2)

Господарі не розслабилися на «новоспеченій» чемпіонській хвилі й повністю переграли свого суперника. Останній намагався діяти на контратаках, та не вийшло. Говерляни ж забили три «дублі» і відзначалися впродовж не лише кількох хвилин, а навіть секунд! (Олександр Тулайдан, 21, 57; Василь Терпак, 25, 57; Валерій Цуперяк, 70, 74; Євген Станіцький, 81 – Іван Сензюк, 79). Сам матч відбувся в коректному змаганні, про що засвідчила відсутність карток.

ФК «Верховина» (Міжгір’я) – ФК «Беркут» (Бедевля) – +:- (+:-)

У Східній зоні мала відбутися ще одна гра – у Міжгір’ї. Утім гості не приїхали, отож неявка швидше за все автоматично переросте в технічну поразку.

Як бачимо, у перенесених матчах зафіксовано знакові перемоги (або поразки – це вже як дивитися): одна з них вплинула на розподіл золотих нагород, друга позначилася великим рахунком, а третя визначилася автоматично.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ