post

Перша ліга. Східна зона: огляд 2 туру

І тут перевага – за гостями.

ФК «Золотарьово» – ФК «Вишково» – 0:5 (4:1)

(Фіцай Михайло, 4; Фіцай Микола, 6, 45; Антал Крістіан, 75; Попович Михайло, 87)

Матч відбувся в коректній грі, а вишківці здобули заслужену перемогу. Притому про себе нагадали учорашні інтерівці з Ганичів брати Фіцаї та плюс результативними виявилися заміни в особі Крістіана Антала й Михайла Поповича.

ФК «Терново» – ФК «Діброва» (Н.Апша) – 1:4 (4:0)

(Маркуц Михайло, 54 – Попович Павло 10, 70; Опріз Іван, 57; Мотрин Юрій, 84)

«Терново» у поразці може звинувачувати тільки самого себе, адже чимало моментів просто було не використано. А ось дібровці в атаках діяли значно переконливіше. Забивши на старті поєдинку, у другому таймі ще тричі відзначилися. Отож – і вагома перемога.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Авангард» (Тересва) – 3:0 (2:0)

(Дмитро Рибак, 11; Демидюк Степан-Сергій, 67; Павлючок Мирослав, 90+3)

«Говерла» контролювала хід поєдинку й могла забити іще. Утім, грала до кінця й здобула більш переконливу вікторію завдяки голу в доданий час. Притому на 74 хв. гості лишилися в меншості – в «Авангарду» був вилучений Василь Руснак («за позбавлення очевидної можливості забити гол»), а на 81 хв. у ясінянців Мирослав Павлючок не реалізував пенальті.

ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «В.Копаня» – 2:2 (10:0)

(Бокоч Санду, 24+; Чубак Михайло, 69 хв. – Свищо Михайло, 13; Деяк Андрій, 41)

Гра розпочалася з урочистого відкриття. Пролунав Державний Гімн України. Юрій Берінде, сільський голова Білої Церкви, привітав учасників. Відтак за свою справу взялися футболісти. Вони показали налаштованість на суперництво й, позмінно атакуючи, могли забити принаймні вдвічі більше. Та в підсумку і так бойова нічия. Спочатку рахунок відкрили гості. У Михайла Свища вийшов результативний удар метрів із 25. Потім господарі зрівняли рахунок із пенальті. Під завісу першого тайму великокопанці все ж вийшли вперед. Однак у другому відрізку зустрічі білоцерківці уникли поразки.

ФК «Іза» – ФК «В.Бичків» – 2:0 (2:0)

(Вучкан Віктор, 2; Мадяр Ярослав, 28)

Це був матч приблизно рівних можливостей, проте одна команда реалізувала свої моменти, а інша – ні. Головні події розгорнулися до перерви. Ізяни забили швидкий гол. Приблизно в середині тайму подвоїли рахунок і за підтримки рідних стін здобули вікторію над непростим суперником.

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Карпати» (Дубове) – 1:2 (1:4)

(Роман Євгеній, 53 – Носа Іван, 56; Приймак Микола, 87)

Без грубощів і зайвих емоцій, у напруженому протистоянні – так можна коротко охарактеризувати цю гру. У першому таймі захисники обох команд працювали ефективно, тому закономірна нульова нічия. На початку другої «сорокап’ятихвилинки» суперники обмінялися голами й надалі діяли на рівних. Здавалося, бути «мирній угоді», проте на 87 хв. гості вирвали перемогу завдяки зусиллям Миколи Приймака.

Що ж, такий день: і у вищій лізі, і у Східній зоні першої більше тріумфували гості. Середня результативність туру висока – 3,7.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ