post

Перша ліга, Східна зона, 15 тур: в унісон Західній

Дійсно, і тут маємо по три перемоги в господарів і гостей.

ФК «Терново» – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 3:4 (0:1)

Дербі лідерів, видовищний матч, надзвичайно висока напруга, дюжина забитих голів… Чого ще можна бажати?! Хіба що місцеві вболівальники не змогли порадіти перемозі своєї команди. Зате «Говерла» продовжує виправдовувати власну назву й зробила ще один вагомий крок назустріч чемпіонському титулу, заодно вчасно потіснивши одного зі своїх безпосередніх конкурентів (Михайло Михальцьо, 36; Роман Маркуц, 45; Василь Маркуц, 88 – Мирослав Павлючок, 3, 69; Роман Андрухович, 35; Валерій Цуперяк, 85).

ФК «Вишково» – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – 0:1 (1:4)

Хоч вишківці й володіли ініціативою як господарі, та в них не склалося з реалізацією. Не допоміг навіть 11-метровий. А ось верховинці після двох поразок поспіль таки порадували своїх шанувальників і впритул наблизилися до першої трійки.

 

СК ім. І. Яремчука (В.Бичків) – ФК «Авангард» (Тересва) – 8:0 (2:0)

Покер було зафіксовано й у Східній лізі. Постарався Олег Руснак, хоч міг відзначитися й п’ятим голом, та не реалізував пенальті. Загалом перевага великобичківців виявилася більш ніж відчутною, звідси й розгромна перемога (Олег Руснак 11, 17+, 79, 88 (він же не забив на 20 хв. 11-метровий); Василь Лукачук 27, 77; Павло Попович 56, 72;).

ФК «Беркут» (Бедевля) – ДЮСШ Тячів – 1:3 (1:0)

Мабуть, постійні поразки тячівців стали заколисувати суперників. І ось, нарешті, за це надійшла розплата. Бедевлянці вдома поступилися представникам райцентру. Тячівське дербі відбувалося на зустрічних курсах, але господарі підійшли до матчу дещо розслаблено, і ДЮСШ зуміла вперше в чемпіонаті взяти очки.

ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «Діброва» (Н.Апша) – 5:2 (2:0)

Ще один матч, де було вдосталь голів, реалізоване пенальті, цікава кінцівка й активність у нападі обох команд. Більше постаралися господарі й награли собі відчутну перемогу. Завдяки втратам очок конкурентів, білоцерківці підтягнулися в сам центр золотої середини (Марін Она, 20; Михайло, Бубен 25; Василь Стефан, 64, 89; Юрій Нан, 90+2 – Іван Оприш 73, 81).

ФК «Інтер» (Ганичі) – ФК «Карпати» (Дубове) – 3:1 (0:10)

І друга центральна гра туру виправдала сподівання. У другій половині першого тайму господарі завдяки домінуванню в центрі поля в період із 28 по 40 хв. стараннями Михайла й Миколи Фіцаїв та Івана Куцина повели в рахунку 3:0. На початку другого відрізку гри (49 хв.) Олександр Макарусь сквитав один м’яч, та «Карпати» вперше після п’яти перемог поспіль зазнали поразки.

Що ж, колоритно-цікавим вийшов 15 тур і в Східній зоні. Команди виявилися активними і в гостях, і вдома, продемонстрували надвисоку результативність (5,2) і зберігають інтригу вгорі. Якщо в Західній зоні чіткою є чільна п’ятірка із загостренням боротьби за перше місце, то в Східній при незаперечному лідерові перша п’ятірка поки хистка – конкуренти «підтискають» більше.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ