post

Перша ліга, Східна зона, 16 тур: плюс матчі з підвищеною увагою

Програма поєдинків регулярних обласних змагань у другому за рангом дивізіоні буде продовжена в неділю.

Гратимуть такі команди…

ФСК «Говерла» – СК Ім. І.Яремчука

У центральній грі туру перша команда приймає п’яту. Успішна гра господарів, їх лідерство та домашні стіни роблять фаворитом саме «Говерлу». Утім слід очікувати цікавого протистояння, адже в останніх трьох іграх і великобичківці демонстрували атакувальний та, як наслідок, результативний футбол.

Перша гра – 3:2.

ФК «Верховина» – ФК «Терново»

Ще одна з основних ігор туру. Четверта команда приймає третю. А зважаючи ще й на різницю в два очки поєдинок вийде за цілих шість залікових пунктів. Господарі намагатимуться реабілітуватись за поразку в першому колі й таким чином повернутися до залікової трійки. А гості, навпаки, у разі виграшу збільшать відрив від одного з основних конкурентів. Інтриги додає той факт, що в другому колі в чотирьох перших матчах тернівці набрали 9 очок із 12, а міжгірці – 6. Втрата перемоги вдома може дорого коштувати «Верховині». Загалом суперники тепер приблизно в однаковій формі, а тому матч повинен вийти безкомпромісним, хоч, можливо, і не надто гольовим.

Перша гра – 1:3.

ФК «Діброва» – ФК «Інтер»

«Інтер» щонайменше сподіватиметься на сприятливий результат у Міжгір’ї та намагатиметься переграти в гостях команду з Н.Апші, щоб і надалі впевнено почуватися на другому місці. Завдання цілком під силу: суперник на 9 місці та в останніх трьох матчах набрав лише три очки, тоді я як футболісти із Ганичів – сім. До того ж удома «Діброва» виграла тільки чотири поєдинки із семи. Чи налаштуються цього разу господарі на одного з лідерів, побачимо в неділю.

Перша гра – 1:6.

ДЮСШ Тячів – ФК «Вікторія»

Шоста команда не мала б мати проблем у діях проти дванадцятої навіть з огляду на статус виїзного поєдинку. Адже грати доведеться з цілковитим аутсайдером. Позитивному результату тячівців можуть сприяти тільки рідні стіни та недооцінка суперника, як це було в матчі минулого туру в Бедевлі. Отож більше шансів на перемогу в гостей, але й господарі на поле не вийдуть, щоб стати просто статистами.

Перша гра – 1:3.

ФК «Авангард» – ФК «Беркут»

Поразка в минулому турі від тячівців не дозволила беркутівцям обійти «Діброву», отож із командою Тересви очікується потрійне дербі: фактично між сусідами, із погляду «турнірки» та районного масштабу загалом. Різниця в одне очко тільки підкине дров у багаття суперництва. Слід очікувати цікавого матчу.

Перша гра – 3:7.

ФК «Карпати» – «Вишково»

Ще одне дербі сусідів по турнірній таблиці, яких розділяє тільки один заліковий бал. Певна перевага на боці «Карпат»: у чотирьох стартових поєдинках другого кола вони оступилися тільки одного разу. Та й грають удома. Вишківці з «останніх» дванадцяти очок узяли половину. Вирівняти шанси суперників може статус саме колективів, які розташовані в «турнірці» поруч, а тому намагатимуться здолати один одного з подвійною енергією.

Перша гра – 1:1.

І в Східній зоні вистачатиме матчів з особливою увагою: поєдинки лідерів, різні дербі та просто матчі за участі лідерів. Будь-яка осічка може коштувати місця в турнірній таблиці якщо не в усіх, то в більшості матчів.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ