post

Перша ліга, Східна зона, 17 тур: чи обійдеться без авантюр?

Майже всі поєдинки відбудуться в суботу й відкриють футбольну програму вихідних в області.

ФК «Терново» – ФК «Вишково»

Судячи з пар, основні конкуренти тернівців у турі переважно набиратимуть очки, а тому важливо самим не спіймати облизня. Їх суперник – непростий, що засвідчила й гра першого кола. Отож доведеться ще й реабілітовуватися за ту виїзну поразку. У п’яти матчах першого кола нинішні господарі чотири рази виграли й один програли, а вишківці здобули вікторію лише в двох та зазнали трьох поразок. Ця статистика, а також становище в «турнірці» (відповідно третє й восьме місця) – на користь ФК «Терново», та навряд чи матч вийде прохідним для фаворита.

Перша гра – 1:3.

СК ім. І. Яремчука – ФК «Верховина»

Матч повинен вийти цікавим, адже в разі успіху великобичківців вони за очками наздоженуть «Верховину» та реабілітуються за поразку в першому колі. Міжгірці ж намагатимуться завадити таким планам. Після «екватора» господарі три рази виграли й двічі програли. Їх суперник, своєю чергою, зіграв навпаки. Та в будь-якому разі подібна нестабільність не гарантує «легкого життя» в матчі обом командам. Переможе той, хто матиме кращу концентрацію в боротьбі за м’яч і відповідальніше налаштується на поєдинок.

Перша гра – 1:3.

ФК «Беркут» – ФСК «Говерла»

Господарі цього матчу в другому колі поки набрали чотири очки. Отож проти лідера їм буде важко грати. Утім перша зустріч завершилася мінімальною перемогою ясінянців. Якщо останні вийдуть на пождинок розслабленими, можуть за це поплатитися. Якщо ж навпаки, із бажанням стати достроковим чемпіоном ліги, «Беркуту» буде нелегко, хоч він після тріумфу в Тересві має і хороший психологічний настрій.

Перша гра – 0:1.

ФК «Вікторія» – ФК «Авангард»

Білоцерківці в другому колі набрали менше половини очок, тому в матчі проти одного з аутсайдерів прагнутимуть зіграти на максимальний результат. Шанс здобути перемогу – досить високий, адже тересвянці останній раз брали очки тільки в дев’ятому турі.

Перша гра – 1:1.

ФК «Інтер» – ДЮСШ (Тячів)

Навіть попри результативну гру в останніх матчах, тячівці залишаються аутсайдером, і проти другої команди шанси на успіх у них – мізерні. Але знову ж: хто засудить у разі поразки від «Інтера»? Отож знову вихованцям ДЮСШ потрібно самовіддано й дисципліновано зіграти з грізним суперником, а футболісти Ганичів намагатимуться не розслаблятися й демонструвати свій звичний атакувальний футбол. Рахунок у цьому матчі залежатиме багато в чому від того, наскільки одна з команд швидко заб’є стартовий гол.

Перша гра – 6:0.

ФК «Діброва» – ФК «Карпати»

Футболісти з Дубового досить потужно грають у другому колі, тоді як апшанці набрали в останніх п’яти зустрічах три очки. Під першим номером діятимуть, найімовірніше, «Карпати». У них надзвичайно потужно грає ланка нападу в другому колі. Єдина, вочевидь, можливість узяти очки «Діброві» – грамотно побудувати гру від оборони та на контратаках за підтримки рідних стін розраховувати на взяття воріт суперника.

Перша гра – 1:5.

У звітному турі досить важко виділити якусь центральну пару. Щонайменше в половині матчів мали б перемогти господарі. Однак чи не буде цього разу якихось авантюр, а інакшими словами, «незапланованих» успіхів?

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ