post

Перша ліга, Східна зона, 18 тур: суперництво за нагороди починає сягати апогею

У неділю матимемо матчі з додатковою інтригою.

ФСК «Говерла» – ФК «Вікторія» – перенесено

Центральна гра туру. Перемога у ній для господарів як лідерів чемпіонату стане ще одним вагомим кроком у достроковому здобутті золотих медалей, а для гостей (четвертої команди) – збереженням шансів на «бронзу». «Вікторія» багато пропускає в чемпіонаті, і «переможних» аргументів більше в ясінянців. Однак загалом слід очікувати безкомпромісного протистояння.

Перший матч – 5:3.

ФК «Верховина» – ФК «Беркут» – перенесено

Обидві команди не дуже вдало виступають у другому колі: верховинці із 18 очок набрали 6, а беркутівці – 4. У підсумку команди є майже сусідами по турнірній таблиці. Це може зумовити рівність протистояння. Водночас шансів на перемогу перед поєдинком більше в міжгірців – вони грають удома, виграли в же в першому колі, а гості в цілому занадто багато пропускають. Утім багато що залежатиме від реалізації створених моментів.

Перший матч – 3:2.

ФК «Вишково» – СК ім. І. Яремчука

Ще одні майже сусіди по «турнірці». Ось тільки розрив між командами значно менший – лише 4 очки. Тому господарі намагатимуться не тільки відігратися за поєдинок першого кола, а й упритул наблизитися до свого суперника за очками. Плюс вишківці в останніх трьох іграх не взяли жодного очка. Водночас їх суперник – 6. Наскільки усе сказане стане вагомим, покаже власне зустріч.

Перший матч – 1:3.

ДЮСШ Тячів – ФК «Діброва»

В останніх двобоях тячівці демонструють досить переконливу гру, тому на «Діброву» чекатиме, швидше за все, справжнє протистояння. Тим паче, що команда з Н.Апші не набрала жодного очка.

Перший матч – 0:3.

ФК «Авангард» – ФК «Інтер»

Гра одного з аутсайдерів із другою командою. Здобутки і матч першого кола говорять на користь «Інтера» як фаворита. У тересвянців шанси взяти очки будуть лише в тому разі, якщо футболісти з Ганичів занадто розслаблено підійдуть до матчу, а господарі покажуть себе максимально сконцентрованими в захисті.

Перший матч – 2:5.

ФК «Карпати» – ФК «Терново»

І ще одна центральна гра в турі. П’ята команда проти третьої. Перемога гостей дозволить їм успішно змагатися щонайменше за «срібло» першості в зоні. Якщо ж виграють господарі, то підвищать свої шанси в суперництві принаймні за «бронзу». Це зумовлює додаткове протистояння в матчі. В останніх трьох зустрічах обидва колективи набрали по 6 очок. Такі здобутки також не дають відповіді, хто в зустрічі є фаворитом. Хіба що «Карпати» за рахунок рідних стін.

Перший матч – 0:1.

У щонайменше половині матчів важко визначити, хто переможе: господарі або гості. Отож тур матиме достатньо інтриг. А чи справдяться вони, дізнаємося згодом.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ