post

Перша ліга, Східна зона, 21 тур: із «бронзовою» інтригою

ДЮСШ Тячів – ФСК «Говерла»

Матч одного з аутсайдерів і лідера цілком чітко дає зрозуміти, хто які відсотки має на успіх. Та є кілька «але». Невідомо, наскільки вони спрацюють, і все ж: «Говерла»-чемпіон діє на виїзді й немає великої «очкової» мотивації (хоч і намагатиметься не осоромитися в зустрічі фактично із юнаками), а тячівці, діючи вдома, прагнутимуть уникнути останнього щабля в «турнірці». Які «стимули» з наведених переважать? Відповідь отримаємо після двобою.

Перша гра – 0:7.

ФК «Беркут» – СК ім. І.Яремчука

Обидві команди мають шанси піднятися в «турнірці», а гості взагалі потрапити до першої п’ятірки. Отож мотивація перемагати діятиме додатково в обох випадках. Великобичківці за всіма компонентами переважають суперника й мають додаткові можливості перемогти. Та все залежатиме від уміння реалізовувати створені моменти обома учасниками поєдинку.

Перша гра – 0:3.

ФК «Вікторія» – ФК «Терново»

Матч обіцяє хороше суперництво: господарі змагатимуться за місце в першій п’ятірці, а гостям потрібно ще відстояти «бронзу». Тернівці більше вирізняються діями в захисті, хоч в атакувальному плані обидва суперники налаштовані гідно. Шанси команд приблизно рівні, хоч третя команда буде більше мотивована через медалевий контекст.

Перша гра – 0:2.

ФК «Інтер» – ФК «Вишково»

Цікавий матч. Його підтекст має таку основу: команда з Ганичів грає вдома, але вже немає турнірної мотивації. А вишківці матимуть виїзний поєдинок, проте можуть фінішувати щонайменше в першій п’ятірці. Для цього ж потрібно вигравати. І до «екватора» вони вже досягали успіху. За наведених аргументів прогнозувати підсумок двобою досить проблематично.

Перша гра – 0:3.

ФК «Діброва» – ФК «Верховина»

З огляду на турнірні здобутки й необхідність змагатися за місце мінімум у чільному квартеті міжгірці діятимуть, найімовірніше, під першим номером. Однак чи вдасться їм реалізувати рівно стільки моментів, щоб перемогти? І слід врахувати, що колектив із Н.Апші виступатиме перед рідними уболівальникам й захоче реабілітуватися за поразку в попередній зустрічі. Отож хоч шанси вищі у «Верховини», «Діброва» також намагатиметься скористатися своїми аргументами.

Перша гра – 0:8.

ФК «Авангард» – ФК «Карпати»

Аутсайдер грає з командою, яка йде четвертою й змагається за бронзові нагороди. Отож бажання перемогти переслідує обох ще й тому, що одним потрібно позбутися останнього місця, а іншим зберегти перед завершальним туром шанси на третю сходинку в загальному заліку. У «Карпат», звісно, більше шансів досягти успіху як у колективу, який за статусом вищий в усіх компонентах гри.

Перша гра – 1:5.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ