post

Перша ліга. Східна зона. 22-й тур: епіцентр боротьби – із 3 по 8 місця

У неділю фінішують матчі першості краю.

Ось що вони вже (!) підготували або можуть підготувати вболівальникам.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Авангард» (Тересва) – зустріч не відбудеться

Гості повідомили чемпіона, що не зможуть приїхати. Отож «Говерла» автоматично отримає 3 очки, а тересвянці так і фінішують остатніми в змаганнях.

Перший матч – 8:1.

ФК «Верховина» (Міжгір’я) – ДЮСШ Тячів

Беручи до уваги інформацію зі стану тересвянців, тячівці можуть їхати в Міжгір’я з особливо легкою душею: вони вже останніми не фінішують незалежно від результату поєдинку. А ось «Верховина» суперничає за місце в першій п’ятірці, тому гратиме тільки на перемогу. Утім сказати, що господарі вже мають вікторію в кишені передчасно: ДЮСШ вже не та, що до «екватора».

Перший матч – 2:1.

ФК «Вишково» – ФК «Діброва» (Н.Апша)

Схожа ситуація і у Вишкові. Для гостей із турнірного погляду двобій значення не має, а ось господарі в разі перемоги за певного збігу обставин можуть розраховувати на «підйом». Шансів виграти більше саме в представника Хустщини.

Перший матч – 0:1.

ФК «Терново» – ФК «Інтер» (Ганичі)

І в цій зустрічі для гостей поєдинок не має принципового значення, тоді як господарі щонайменше намагатимуться відстояти місце в чільному квартеті. Отож тернівцям є резон серйозно налаштуватися на двобій із другою командою зони. А ось наскільки вже вакаційний настрій в «Інтера» та чи захоже він в останньому турі докладати значних зусиль, щоб завершити першість на «мажорі», покаже власне гра.

Перший матч – 1:2.

СК ім. І.Яремчука (В.Бичків) – ФК «Вікторія» (Б.Церква)

Це одна з центральних ігор туру. Зустрічаються восьма й п’ята команди. Якщо виграють господарі, то не лише реабілітуються за фіаско в Білій Церкві, а й обійдуть «Вікторію». Коли ж виграє остання, то щонайменше лишиться в першій п’ятірці. Нічия ж фактично не на руку жодній із команд. Слід очікувати «гарячих» перипетій в очному протистоянні.

Перший матч – 2:10.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Беркут» (Бедевля)

Для гостей поєдинок нічого не значить, а для господарів – це ціна «бронзи». Таким чином, на гостей чекатимуть серйозні атаки. І виграти, найімовірніше, повинні «Карпати». Притому з притаманним для себе хорошим рахунком.

Перший матч – 4:1.

Незважаючи на фініш змагань, цікавих ігор вистачатиме. Зокрема для команд із 3 по 8 місця. Завітайте, шановні вболівальники, на закриття сезону. Як же без вас?

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ