post

Перша ліга, 14 тур: чи підтвердять фаворити свій статус?

Першими розпочинають представники Східної зони. Вони грають завтра, а в неділю переймуть естафету команди Західної зони.

Східна зона

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Вишково»

Лідер прийматиме п’яту команду і, як у першому колі, намагатиметься впевнено перемогти. Утім матч для господарів навряд чи вийде легким. І не тільки тому, що в останніх двох турах вишківці з великим рахунком здолали своїх суперників. Нинішні гості загалом упевнено виступають: мало пропускають і багато забивають. Логічнішою виглядає вікторія господарів, однак навряд чи в цій зустрічі буде розгромна перемога однієї з команд.

Перша гра – 1:5.

ФК «Інтер» (Ганичі) – ФК «Вікторія» (Б.Церква)

Третя команда приймає шосту. Господарям потрібно реабілітовуватися і за поразку в першому колі, і за нічию в минулому турі. Білоцерківці ж в останньому матчі розгромно поступилися футболістам із Дубового та й загалом багато пропускають. Найімовірніше, що ця гра насамперед видасться важкою саме для гостей. З іншої сторони, якщо вони зроблять правильні висновки зі «свіжого» фіаско, то «Інтеру» буде важче віднайти ключі до воріт суперника.

Перша гра – 1:3.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Беркут» (Бедевля)

Очікується непроста зустріч для сусідів по турнірній таблиці. В останніх трьох турах господарі взяли три очки, а гості – одне. Команди приблизно однакового класу, а різниця в одне очко тільки додаватиме напруги в матчі. Отож для останнього нічия або виграш (поразка) однієї з команд виглядатимуть цілком логічними.

Перша гра – 2:2.

ДЮСШ Тячів – СК ім.І.Яремчука (В.Бичків)

Хоч гості й нестабільно виступають останнім часом, та все ж через відверті аутсайдерські позиції суперника виглядають фаворитами. Будь-який позитивний результат тячівців буде сенсацією. Якщо ж переможуть великобичківці, то інтрига полягатиме лише в тому, скільки вони заб’ють.

Перша гра – 1:6.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Терново»

Хоч авангардівці виступають удома, та приймають другу команду. Тернівці в останніх двох зустрічах втрат не мали, тоді як їх суперник не взяв жодного очка. Виходить, навіть нічия для тересвянців буде в радість.

Перша гра – 0:4

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Верховина» (Міжгір’я)

Хоч грають сьома й четверта команди, але за напругою це повинен стати один із найкращих матчів. Господарі тепер на повному ходу – чотири поспіль перемоги. Та ще й які! Міжгірці теж виглядають достойно: три вікторії при одній мінімальній поразці лідерові. «Карпати» намагатимуться реабілітуватися за поразку в першому колі, а верховинці прагнутимуть не віддалятися від першої трійки. Може бути справді «гаряче» в матчі.

Перша гра – 0:3

Західна зона

ФК «Рутенія» (Сторожниця) – ФК «Березний» (В.Березний)

Градус поєдинку підвищать бажання господарів реваншуватися за поразку в першому колі, «сусідський» статус суперників та приблизно рівна гра команд в останніх трьох турах: сторожницькі футболісти взяли шість очок, а великоберезнянські – чотири.

Перша гра – 0:3.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – ФК «Локомотив-Чоп» (Чоп)

Аутсайдер ніяк не може «зачепитися» за очки в останніх іграх, а залізничники виступають доволі стабільно й мають хороший шанс здобути вікторію й продовжити переслідування конкурентів у суперечці за нагороди. Будь-який інший результат стане успіхом для господарів.

Перша гра – 1:1.

ФК «Ракошино» – ФК «Вітязь» (Концгазо)

Через домашню осічку в минулому турі концгазівці будуть достатньо вмотивовані на матч. Шальки терезів у грі одного з аутсайдерів та лідера цілком на боці останнього.

Перша гра – 0:6.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Заріччя»

В останніх трьох матчах господарі не взяли жодного очка, а їх суперник – три. Слід очікувати напруженої гри, у якій вагому роль вдіграватиме фактор свого поля для «Сокола». Перша гра – 2:1.

ФК «Бобовище» – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково)

Центральна гра туру. Друга команда проти четвертої. Два очки розриву. Господарі в останніх трьох матчах мають стовідсотковий результат, а гості набрали тільки чотири очки. Плюс фактор рідного поля на користь бобовищанців. Та за будь-яких обставин мукачівське дербі стане окрасою туру в плані і інтриги, і непоступливості протистояння.

Перша гра – 0:2

ФК «Копаня» (В.Копаня) – ФК «Н.Коропець»

Середняк приймає одного з лідерів. На користь великокопанців – рідні стіни. Команда взяла чотири очки в останніх трьох матчах. Нижньокоропецькі футболісти в статусі фаворита як третя команда чемпіонату плюс здобули чотири перемоги поспіль. Будь-який результат, крім перемоги, для гостей слід вважати невдалим.

Перша гра – 0:3.

Знову цікавих ігор у турі не бракуватиме і в Західній, і в Східній зонах. Найцікавіше, чи зуміють лідери підтвердити статус фаворитів та як завершаться поєдинки в очному протистоянні між головними претендентами на медалі.

Нагадаємо, що у вересні матчі розпочинаються о 14:30 (юнаки) та о 16:00 (дорослі).

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ