post

Перша ліга, 5 тур: у кожного свої клопоти

Тим не менше, кожен захоче перемогти. У суботу на поле першими вийдуть представники Західної зони. Центральна гра туру п’ятої й першої команд: ФК «Локомотив-Чоп» – ФК «Н.Коропець». Залізничники намагатимуться вдома поповнити очки, щоб пробитися до медалевої зони, а лідер у гостях прагнутиме зміцнити свої позиції. На обидва колективи чекає важка гра.

Інші фаворити – ФК «Вітязь» (Концгазо) і ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – зустрічатимуться відповідно з аутсайдерами – ФК «Рутенія» (Сторожниця) і ФК «Невицький замок» ОК ДЮСШ «Україна» (Невицьке). Господарі не мали б мати проблем, і будь-який результат, крім перемоги, розглядатиметься для другої й третьої команд зони як невтішний.

Матч ФК «Березний» (В.Березний) – ФК «В.Копаня» – гра кандидатів до медалевої зони. Таким поєдинком для ФК «Бобовище» стане й побачення з ФК «Сокіл» (Кінчеш). Останній або спробує підтягнутися до золотої середини, або ж перебуватиме під загрозою опуститися на дно «турнірки». З огляду на останнє нелегким очікується протистояння ФК «Заріччя» й ФК «Ракошино». Правда, останній переживає цілковиту кризу, і для господарів є більша нагода поповнити очковий багаж ніж для їх суперника.

У неділю, 28 травня, поєдинки зіграють і колективи Східної зони. Із фаворитів найлегший суперник дістався ФК «Вікторія» (Б.Церква). Ця команда прийматиме аутсайдера – ДЮСШ (Тячів). Центральними ж стануть зустрічі другої та шостої й четвертої і першої команд: відповідно ФК «Терново» – ФК «Верховина» (Міжгір’я), СК «Ім. І.Яремчука» (В.Бичків) – ФСК «Говерла» (Ясіня) – останній перенесено на 7 червня. Результати цих поєдинків можуть суттєво змінити картину вгорі «турнірки». ФК «Вишково» як п’ята команда виглядає фаворитом у домашній зустрічі з аутсайдером – ФК «Карпати» (Дубове), а матчі ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Авангард» (Тересва) і ФК «Інтер» (Ганичі) – ФК «Діброва» (Н.Апша) важливі для кожного з учасників пар, щоб перемістися всередину турнірної таблиці.

У більшості матчів господарі постають фаворитами, але чомусь інтуїція підказує, що без сюрпризів не обійдеться. Побачимо…

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ