post

Перша ліга, 8 тур: знаків запитань вистачає…

Субота й неділя знову кличуть уболівальників поспостерігати за матчами першості.

Розпочинають колективи Західної зони. Одразу привертає гра третьої й другої команд: ФК «Локомотив-Чоп» (Чоп) – ФК «Вітязь» (Концгазо). Матч із розряду «валідольних», тим паче що в останніх зустрічах залізничники набрали максимум очок, а їх суперник 7. Обидва учасники першості непогано забивають і не так багато пропускають. Подивитися буде на кого. Чопські футболісти грають удома, зате в складі концгазівців одразу два кращі бомбардири зони з топ-5: В’ячеслав Ковтан і Андріан Горняк. Хто кого?

Лідер ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) грає на виїзді проти ФК «Березний». У господарів психологічний спад: в останніх двох зустрічах пропустити 11 голів, не забивши жодного. Представник Мукачівщини може скористатися цією перевагою. Чи зуміють березнянці протиставитися таким планам і вийти з «ями», до якої потрапили в звітному турі?

Є шанс поповнити очковий багаж на виїзді і ФК «Бобовище», котрий переслідує першу трійку. Але один нюанс: ФК «Невицький замок» хоч в останніх трьох матчах і взяв лише три очки, та демонструє більш якісний футбол, ніж на старті. Чи стане це перешкодою гостям?

Тим часом поєдинок ФК «Н.Коропець» – ФК «Заріччя» є матчем за місце в першій п’ятірці, а в парах ФК «Рутенія» (Сторожниця) – ФК «Сокіл» (Кінчеш) і ФК «Копаня» – ФК «Ракошино» більше вирішуватиметься доля в нижній частині турнірної таблиці. Кого більше накриє аутсайдерський дощ?

Своїх знаків запитань вистачає і в Східній зоні. Теж маємо битву лідерів – першої й третьої команд: ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Інтер» (Ганичі). Виграш господарів практично зробить їх чемпіонами першого кола. Вікторія гостей дещо закрутить інтригу в медалевій трійці. На кого слід сподіватися більше?

Особливо інтригувальними очікуються й поєдинки четвертої та п’ятої команд (ФК «Верховина» (Міжгір’я) – ФК «Вікторія» (Б.Церква) плюс другої й сьомої (ФК «Терново» – СК ім. І.Яремчука (В.Бичків). Господарі є господарями, але чи гості погодяться з цим?

І знову ж: пара ФК «Вишково» – ФК «Беркут» (Бедевля) віддзеркалює суперництво за зміцнення позицій більше в золотій середині (хоч можливі й інші нюанси), а ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Діброва» (Н.Апша) та ФК «Карпати» (Дубове) – ДЮСШ Тячів – із розряду протистояння в аутсайдерській групі. Кому вдасться здобути очки?

Що ж, запитань багато. Приходьте, шановні вболівальники на стадіон, щоб безпосередньо побачити, якою на них буде відповідь. На завершення ж традиційно побажаю командам удалої гри, а фанам – бути активними, але чемними!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ