post

Перша ліга, 9 тур: поєдинків із посиленою увагою матимемо вдосталь

Поки вищолігівці завершують перше коло, в обласному дивізіоні рангом нижче не така гаряча пора. Однак це не означає, що боротьби буде менше.

Першими розпочинають представники Східної зони, матчі яких відбудуться переважно вже завтра.

ФК «Діброва» (Н.Апша) прийматиме лідера – ФСК «Говерла» (Ясіня) – і ризикує втратити очки. Адже суперник господарів тепер на «великому ходу» і в разі успіху достроково оформить чемпіонство за підсумками першого кола. До того ж апшанці в останніх чотирьох турах взяли очки тільки в зустрічі з незаперечним аутсайдером, а в трьох програних матчах у свої ворота пропусти 14 мֹячів. Та відома й істина: рано чи пізно будь-яка невтішна серія переривається. Чи буде так цього разу. На перший погляд, малоймовірно. та знову ж: усе може бути…

На центральну гру в турі претендує зустріч ФК «Інтер» (Ганичі) – ФК «Верховина» (Міжгір’я). Зустрічаються п’ята й третя команди чемпіонату. У разі успіху господарів вони наздоженуть міжгірців. Навпаки, виграш верховинців залишить їх у першій трійці. За нічиєї багато що залежатиме від виступу інших суперників-сусідів по турнірній таблиці. «Інтер» грає вдома і якщо збере оптимальний склад, то за рахунок фактора рідного поля матиме найбільші шанси для здобуття вікторії. На користь міжгірців той факт, що в останніх трьох турах вони не втратили жодного очка.

Ще одного з лідерів – ФК «Терново» – прийматиме ФК «Беркут» (Бедевля). Цю гру перенесено на 25 червня. У ній ближчими до перемоги є гості як фаворити в чемпіонаті. Тим паче, що в останніх двох зустрічах здобуто максимальну кількість залікових балів. «Беркут» же в 6 – 8 турах не набрав жодного очка. Водночас бедевлянці діють удома й намагатимуться використати фактор рідного поля.

Однією з центральних ігор буде побачення ФК «Вікторія» (Б.Церква) й ФК «Вишково» як четвертої й шостої команд зони. А СК ім. І.Яремчука (В.Бичків) – ФК «Карпати» (Дубове) – протистояння сусідів по турнірній таблиці, яких розділяє тільки три очки.

Ще одна гра – ДЮСШ Тячів – ФК «Авангард» (Тересва) – перенесена на 25 червня й класифікується як двобій аутсайдерів. Для господарів це один із останніх шансів спробувати взяти очки в першому колі, а для гостей поповнити залікову скарбничку черговими балами, адже в останніх трьох іграх тересвянці взяли чотири очки.

Команди Західної зони в основному гратимуть у неділю. Тільки матч ФК «Вітязь» (Концгазо) – ФК «Копаня» – перенесено на 24 червня. Підопічні В’ячеслава Пінковського намагатимуться вдома так само поповнити свої здобутки, як і лідери в матчах ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Локомотив-Чоп» (Чоп) та ФК «Бобовище» – ФК «Рутенія» (Сторожниця). Звичайно, центральною стане гра новодавидківців і залізничників як першої й четвертої команд. В інших зустрічах перемога фаворитів із першої четвірки більш прогнозована з огляду на статус суперників. Ціна ж осічки в іграх вищеназваних лідерів висока, оскільки найбільша різниця між ними – лише в три очки.

Намагатиметься взяти вікторію на виїзді й п’ятий у зоні ФК «Н.Коропець», який гратиме на виїзді з ФК «Сокіл» (Кінчеш). Перемога дозволить гостям успішніше змагатися за медальну зону. Однак представник Ужгородщини в минулому турі здобув виїзну перемогу й, звісно, захоче розвинути успіх ще й удома.

Поєдинок ФК «Заріччя» – ФК «Березний» (В.Березний) стане змаганням за позиції в середині турнірної таблиці, а гра ФК «Ракошино» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – двобій аутсайдерського значення. Тим паче, що в обох парах суперників розділяють відповідно два й одне очко.

Що ж, цікавих протистоянь вистачатиме в обох зонах першої ліги, а тому й увага до матчів не зменшуватиметься.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ