post

Перша ліга, 9 тур: і обійти вищу!

Так, якщо звітні матчі у вищій лізі принесли прогнозовані результати, то в першій несподіванок вистачало.

У Східній зоні ФК «Діброва» (Н.Апша) як слід налаштувався на лідера, дав справжній бій, та все ж поступився ФСК «Говерла» (Ясіня) – 2:3 (3:5). Вікторія дозволила гостям достроково стати чемпіонами першого кола.

Одна з провідних ігор у турі ФК «Інтер» (Ганичі) – ФК «Верховина» (Міжгір’я) принесла успіх господарям – 2:1 (0:2). Отож футболісти Ганичів хоч і «хитко», та все ж повернулися до першої трійки.

Так само в рідних стінах ФК «Беркут» (Бедевля) зумів здолати другу команду зони – ФК «Терново» – 3:1 (3:0). Ще одна з центральних ігор у турі принесла домашній виграш: ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «Вишково» – 4:1 (4:0). Білоцерківці зуміли обійти суперника і в турнірній таблиці та закріпилися в першій п’ятірці. Удома й СК «Ім. І.Яремчука» (В.Бичків) здолав ФК «Карпати» (Дубове) – 2:1 (2:3). Протистояння сусідів видалося цікавим, а розрив між обома суперниками скоротився до одного очка.

Нарешті ще одна гра – ДЮСШ Тячів – ФК «Авангард» (Тересва) 3:4 (1:0). Господарі дали серйозний бій і хоч поступилися, та вперше з різницею в один м’яч.

Результативність туру – 4,5. Чотири перемоги господарів та дві в гостей. І тур без нічиїх.

Західна зона. ФК «Вітязь» (Концгазо) здобув третю перемогу з різницею в 6 і більше м’ячів, здолавши ФК «Копаня» – 6:0 (юнаки – 6:0). Підопічні В’ячеслава Пінковського й надалі другі. Лідер – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – теж не здав позиції, розгромивши вдома ФК «Локомотив-Чоп» – 7:1 (5:0). Як зазначив наставник гостей Олег Яворів, його команда в перші 20 хв. цілком пристойно виглядала, навіть першою забила, та потім у результаті прикрих помилок пропустила два м’ячі, а після перерви просто «посипалася». ФК «Бобовище» несподівано наразився на опір аутсайдера – ФК «Рутенія» (Сторожниця) – і позбувся двох важливих очок – 2:2 (2:3). Так само ФК «Сокіл» (Кінчеш) відібрав залікові бали в одного з потенційних лідерів – ФК «Н.Коропець» – 1:1 (0:5).

ФК «Заріччя» переміг ФК «Березний» (В.Березний) за рахунок рідного поля – 3:2 (10:0), як і ФК «Ракошино» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – 4:0 (3:1).

Унизу й наверху «турнірки» змін не відбулося. У Західній зоні результативність у турі – 4,8. Господарі мали вікторію в чотирьох поєдинках, а гості спромоглися лише двічі зіграти внічию.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ