post

Перша Поразка в Сезоні наших “Гуцулів”

ФК “КАРПАТИ ” Дубове – ФСК “ГОВЕРЛА ” Ясіня 5-0 (юнаки 4-0 ).

Сьогодні наша любима команда “Говерла”, граючи виїздну гру з амбітною і непоступливою командою “Карпати” в Дубовому, вперше в цьому сезоні нас засмутила: програвши, з несподіваним для всіх рахунком 0-5.

В першому таймі, при досить рівній грі, за дві хвилини до закінчення тайму, ми отримали “Гол в роздягальню”, який завжди є дуже прикрим для любої команди.

На початку другого тайму в наші ворота за п’ять хвилин влетіло два голи: на 2-й хвилині ми пропустили через непорозуміння між нашими захисниками досить нелогічний і курйозний гол, а уже через 3-ри хвилини арбітром Федяй був призначений заслужений пенальті за фол проти нападника господарів в нашому штрафному майданчику. Після цього третього пропущеного голу, у нашої команди майже нічого не виходило з атакою. Схоже, ці швидкі два голи, з інтервалом в три хвилини, повністю розбалансували гру нашої команди. Навіть не зважаючи на те, що тренерським штабом було проведено ряд замін, ми в кінцівці другого тайму пропустили ще два голи.

Отже, сьогодні наша любима команда вперше в цьому сезоні потерпіла поразку від гідного суперника, який маючи велике бажання та мотивацію грав на своєму полі.

Ми не будемо робити з цього програшу великої трагедії, адже головне – коли всі заспокояться, проведуть глибокий аналіз та фаховий “розбір гри”, зроблять правильні тренерські висновки, щоб в подальших іграх уникнути таких прикрих помилок, як сьогодні.

Винні ми всі, але й надалі щиро віримо в наших Хлопців, віримо, що вони нам своєю грою принесуть ще дуже багато радості від нових перемог!

Хлопці з ФСК “Говерла” Ясіня, Ви у нас найкращі! В світі немає жодної футбольної команди, яка б не програвала!

Але  “НАША ГОВЕРЛА ДЛЯ НАС ЗАВЖДИ ЧЕМПІОН” !