post

Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона: анонс матчів 6 туру

Пари – як на підбір!

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Терново»

Останні поєдинки команди гуцулів дають підстави вважати, що господарі звітного матчу гратимуть першим номером. Тим паче, що їм до першої трійки – подати рукою. А отже, потрібно перемагати. Своєю чергою, гостям загрожує перспектива опинитися на дні «турнірки», тому так само додатковий стимул брати очки є. Повинна вийти хороша гра з більшими шансами на успіх ясінянців. Вони вже в трьох поєдинках поспіль не знають поразки. Колектив із Тячівщини за два тури провів один двобій і здобув мінімальну перемогу. Хтось цього разу точно позбудеться вікторії.

ФК «Хуст» – ФК «Копаня» – матч відбудеться 26 травня

Головний матч туру. Перша команда проти третьої. Господарі йдуть без поразок (невдача в Кубку краю – не в рахунок). Фактор рідного поля на їхньому боці. Водночас великокопанці і колективам вищої ліги давали бій. Отож дербі повинно таким стати й за змістом.

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Діброва» (Н.Апша)

Ще одне дербі, та вже з участю аутсайдерів. Представник Хустщини грає вдома, однак у трьох останніх матчах не здобув жодного очка. Апшанці діятимуть на виїзді й за стільки ж зустрічей «обжилися» двома очками. Психологічна стійкість, тактично грамотно побудована гра й спроможність реалізувати створене можуть стати визначальними в цьому поєдинку.

ФК «Вишково» – ФК «Вонігово»

Уже фактично третя пара-дербі. Цього разу головними персонажами в ролі команд виступлять сусіди по турнірній таблиці. Гостям знову доведеться вирішувати «хустське» питання. А додаватиме заряду енергії успішна гра в останній домашній зустрічі та в Кубку області. «Вишково» протиставить суперникові підтримку рідних трибун і зрілу гру щонайменше в останніх двох поєдинках. Слід очікувати серйозного протистояння, хоч фаворитом двобою слід вважати господарів.

ФК «Ялинка» (В.Бичків) – СК «Тячів» – матч відбудеться 26 травня

І ця гра викликає неабияке зацікавлення. Усе ж зустрічаються п’ята й друга команди. Великобичківці грають удома, однак пропустили останній тур, що може бути не на користь. Тячівці в останніх двох матчах – без очкових втрат. За будь-яких обставин і цей матч може стати дербі. Тим паче, що господарі змагаються за місце в першій трійці, а райцентрівці прагнутимуть і надалі успішно переслідувати хустян.

Як бачимо, практично всі матчі із розряду щонайменше принципових. У таких випадках особливо цікаво подивитися, на чий футбольний млин тектиме вікторійна вода.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ