post

Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона: огляд матчів 6 туру

У суботу відбулися три поєдинки.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Терново» – 7:0 (5:0)

Голи: Роман Фільтюк, 3; Мирослав Павлючок, 10, 72, 89; Валерій Цуперяк, 41; Євген Станіцький, 47; Олександр Березовський, 53.

Попередження: Іван Дячук, 62 – Володимир Дербак, 26; Василь Волошин, 82.

Зарядженість на ворота суперника протягом усього матчу, два швидкі голи й безпорадність гостей у захисті стали лейтмотивом доволі несподіваної з погляду рахунку перемоги команди гуцулів. Справді, два швидкі голи якось аж занадто негативно вплинули на тернівців, і вони до кінця зустрічі так і не знайшли свою гру. Хоча старалися. Зокрема, непогано діяли на контратаках, мали шанс і з пенальті (на 78 хв.), та підвела реалізація. Слід сказати, що гра відбувалася на мокрому полі, однак суперники діяли коректно. Також два голи ясінянців було відмінено через положення поза грою.

ФК «Хуст» – ФК «Копаня» – матч відбудеться 26 травня

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Діброва» – 4:2 (2:1)

Голи: Юрій Фотан, 35, 90; Сергій Куцик, +43; Євгеній Калинич, 76 – Павло Попович, 23; Василь Дан, 41.

Попередження: Сергій Куцик, 56 – Василь Гонишинець, 56; Іван Поп, 59; Василь Дан, 86.

Із середини першого тайму команди почали знаходити щілини в захисті один одного й обмінялися двома голами. Притому господарі реалізували пенальті одразу ж після пропущеного м’яча. А ось після перерви ближче до кінця матчу рокосовці упіймали кураж і здобули дебютний виграш у першості.

ФК «Вишково» – ФК «Вонігово» – 4:2 (3:2)

Голи: Мирослав Мацола, 26 (автогол); Ярослав Гайович, 75+; Іван Мушка, 49, 72; Василь Чегіль, 88 – Олександр Пацкан, 15.

Попередження: Роман Драч, 68 – Антон Савич, 27; Михайло Деяк, 55; Михайло Пацкан, 70.

На матчі були присутні 350 глядачів. Вони стали свідками цікавого й результативного протистояння. А ще – непередбаченого за розвитком подій. У першому таймі чудову гру продемонстрували гості – воніговці двічі (один раз не без допомоги суперника) розписалися у воротах вишківців. У перерві матчу вишківці зуміли зібратися й усю свою атакувальну міць спрямували на ворота команди з Тячівщини. Результативність не підвела – забити зміг навіть голкіпер, реалізувавши 11-метровий. У підсумку перемога господарів, але обидва колективи працювали на результат, а тому заслужили добрих слів.

ФК «Ялинка» (В.Бичків) – СК «Тячів» – матч відбудеться 26 травня.

Перевага була винятково на боці господарів. Чи зуміють сьогодні гості хоч частково реабілітуватися?

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ