post

Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона: анонс матчів 7 туру

Команди зіграють завтра, 2 червня.

ФК «Вонігово» – ФК «Ялинка» (В.Бичків)

Матч обіцяє бути цікавим. Сьома команда проти четвертої на полі першої. Суперників розділяють 3 очки. І в разі перемоги господарі наздоженуть конкурентів. Щоправда, воніговці в останніх 4 турах набрали тільки 3 очки, тоді як великобичківці – 6, до того ж у трьох зіграних матчах. А ще нинішні гості впевнено розібралися в минулому турі з одним із лідерів – тячівцями. Подивимося, яким вийде цей двобій. Та слід, віриться, очікувати безкомпромісного суперництва.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Вишково»

Аутсайдер проти середняка. Для господарів цей матч стане тестом, наскільки вони дійсно заслуговують останньої позиції в зоні. «Вишково» ж змагатиметься за місце в першій п’ятірці. «Діброва» ще не вигравала, а їхній суперник в останніх трьох зустрічах здобув 6 очок. Вищенаведені міркування дають підстави вважати фаворитом команду з Хустщини.

ФК «Копаня» – ФК «Гірник» (Рокосово)

П’ята команда приймає дев’яту. Якщо не буде недооцінки суперника, господарям до снаги взяти три очки. Утім, в останніх турах команди грають нестабільно. Це може накласти будь-який відбиток на матч.

ФК «Терново» – ФК «Хуст»

Один із аутсайдерів приймає лідера. Хустяни ще не поступалися, а тернівці грають доволі нестабільно. Фаворитом зустрічі є гості.

ФК «Іза» – ФСК «Говерла» (Ясіня)

Ще одна пара, у якій команда з нижньої частини турнірної таблиці приймає одного з лідерів. Важче здобути вікторію буде господарям. Вони в останніх двох іграх очок не брали, а ось ФК гуцулів уже чотири тури без поразок.

СК «Тячів» – вихідний

Один із небагатьох турів, у якому можуть домінувати гості. Подивимося, наскільки видані їм аванси реалізуються на полі.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ