post

Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона. 10 тур: огляд матчів

«Посмакувати» результатами можна теж.

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 0:10 (юнаки – 4:0)

Голи: Владислав Василенко, 11; Іван Микитюк, 13, 49, 51; Мирослав Павлючок, 62, 68; Ігор Лендєл, 83; Олександр Титаренко, 85; Роман Фільтюк, 88; Валерій Цуперяк, 90.

Попередження: Остап М’язик, 38; Михайло Куцик, 56; Віктор Шпірь, 79.

Усе ж таки були сподівання, що «Гірник» принаймні дасть бій говерлівцям. Однак не так сталося, як гадалося. Команда гуцулів настільки потужно зіграла, що господарі повністю капітулювали. Щоправда, у першому таймі «Гірник» ще ладнав дії, а ось після перерви «Говерлу» було не спинити…

ФК «Вишково» – ФК «Іза» – 1:0 (0:4)

Голи: Василь Орос, 34.

Попередження: Дмитро Мукулець, 35; Олександр Солома, 75 – Степан Холод, 16; Михайло Тудовшій, 70; михайло Павлій, 80.

Хустське дербі вийшло безкомпромісним. Команди уважно діяли в захисті, звідси гольова засуха в матчі. І все ж господарі одним шансом скористалися – у першому таймі – і здобули третю перемогу поспіль. Поєдинок відвідали 350 глядачів.

ФК «Ялинка» (В.Бичків) – ФК «Терново» – 1:1 (+:-)

Голи: Руслан Бочкор, 45 – Володимир Дербак, 30.

Попередження: Валентин Новаковський, 62; Мирослав Волощук, 82 – Лавришин Руслан, 60; Василь Шкорка, 84.

444 глядачі, за офіційною інформацією, спостерігали за матчем. Господарі створили більше моментів, однак першими пропустили. Відігралися невдовзі. І хоч Василь Рус не реалізував пенальті на 44 хв., та «Ялинка» все ж зрівняла рахунок. Десь усе ж було передчуття, що тернівці візьмуть у цій зустрічі очко. Очевидно, господарі не налаштувалися як слід на аутсайдера, і той дав бій. Більше того, ближче до фінального свистка гості мали шанс вирвати перемогу.

СК «Тячів» – ФК «Копаня» – 3:0 (3:0)

Голи: Орест Банк, 26; Василь Муржа, 39; Павло Жариков, 28;

Попередження: Микола Фіцай, 59 – Віталій Гавріш, 72.

Господарі скористалися фактором рідного поля. Однак не просто перемогли, а впевнено. Від 3 туру «Тячів» удома не програє й, більше того, бере 100 відсотків очок.

ФК «Вонігово» – ФК «Діброва» (Н.Апша) – 4:1 (2:2)

Голи: Юрій Мотрин, 10, 63, 77; Михайло Пацкан, +39 – Павло Попович, 60.

Попередження:?

Доволі несподівано господарі перемогли суперника з переконливим рахунком. Вочевидь, «Вонігово» не приваблює статус аутсайдера, і в тячівському дербі команда зіграла переконливо. На жаль, не обійшлося без прикрого інциденту. В офіційному рапорті зазначено: «На 39 хв. матчу президент ФК «Діброва» Поп Іван плюнув в обличчя асистенту арбітра № 1».

ФК «Хуст» – вихідний

Підіб’ємо підсумки. Як і в Західній зоні, маємо паритет: по дві перемоги в гостей і господарів та одна нічия. Результативність – 4,0. Хустяни продовжують утримувати лідерство, а суперництво за місце в першій трійці досить конкурентне. Поки, крім головного фаворита, наверху «турнірки» ще тячівці та ясінянці.

PSПри підготовці звітів прес-служба ФФЗ послуговується лише даними з офіційних протоколів або повідомлень офіційних осіб матчів.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ