post

Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона: анонс 16 туру

Усі матчі відбудуться в неділю.

ФК «Золотарьово» – ФК «Авангард» (Тересва)

Дербі команд із нижньої частини «турнірки». Десята команда проти восьмої. Між ними розрив у 2 очки. Команди рівні між собою. Ось тільки господарі мало забивають. Можливо, фактор свого поля компенсує цей недолік. Команди набирали обмаль очок у другому колі, тому повинні змагатися за них із подвійною енергією.

Перша гра – 0:2.

ФК «Вишково» – ФК «В.Копаня»

Одна з центральних ігор туру. Друга команда приймає п’яту. Фаворитство господарів спирається на потужну гру в нападі, хоч і великокопанці вміють забивати. Захисти в команд приблизно рівноцінні, а тому перевагу матиме той, хто змусить суперника більше помилятися. У цьому сезоні представник Виноградівщини на виїзді взяв 8 очок. Цього ж разу в матчі з таким сильним суперником буде досить складно.

Перша гра – 2:2.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Терново»

Третя команда приймає одинадцяту й насамперед прагнутиме реабілітуватися за поразку в першому колі та намагатиметься поповнити очки, щоб зміцнити позиції в чільній трійці. Фактор рідного поля тільки посилюватиме гольовий апетит господарів, тож тернівцям доведеться непросто. Тим паче, що в другому колі тернівці виступають не зовсім удало – набрали тільки 3 очки. Утім, бій команді гуцулів намагатимуться дати.

Перша гра – 3:5.

ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «Карпати» (Дубове)

Господарі в останніх 4 іграх набрали 9 очок із 12. Та в попередній зустрічі було несподіване фіаско в Н.Апші. Отож багато що залежатиме, як нинішня четверта команда зуміє протиставити себе лідерові, котрий у другому колі не втратив жодного очка й загалом демонструє надзвичайно потужну гру.

Перша гра – 0:3.

ФК «Іза» – ФК «Діброва» (Н.Апша)

Дербі сусідів-середняків по турнірній таблиці. Між ними розрив у 2 очки. У команд приблизно однакові захисти, а в нападі потужніші дібровці; але їм цього разу грати на виїзді. Суперники загалом непогано грають у другому колі, тож слід очікувати доволі цікавого протистояння.

Перша гра – 0:3.

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «В.Бичків»

Аутсайдер проти 9 команди. В усіх відношеннях великобичківці виглядають переконливіше. Більше того, у другому колі демонструють переконливу результативну гру. За «Беркут» буде рідне поле.

Перша гра – 2:6.

У цьому турі матчі в Східній зоні співставні теж із поєдинками у вищій лізі та в Західній першої. Більше мали б перемагати господарі, однак гості, думається, своє слово теж скажуть.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ