post

Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона. 20 тур: анонс матчів

До вашої уваги очікування від суботніх матчів.

ФК «Золотарьово» – ФСК «Говерла» (Ясіня)

Друга команда знизу приймає другу команду зверху. Відповідно ясінянці прибувають на матч у ролі незаперечного фаворита. Матч насамперед буде складним для господарів. Особливо з огляду на те, що в останніх трьох зустрічах футболісти із Золотарьова не здобули жодного очка, поступившись із загальною різницею м’ячів 1-11. Утім, в останньому домашньому поєдинкові проти лідера («Карпат» із Дубового») представник Хустщини зазнав поразки лише 0:1. А зважаючи на своє складне становище, тим паче спробує дати бій говерлівцям.

Перша гра – 0:3.

ФК «Вишково» – ФК «Терново»

Поступившись у минулому турі лідерові чи не в основному матчі сезону, вишківці намагатимуться реабілітуватися перед своїми вболівальниками. До того ж тепер третя команда не втратила шансів позмагатися за «срібло», а наступна зустріч на виїзді виявиться ще однією архіважливою – із «Говерлою». Отож нинішні господарі прагнутимуть відібрати всі очки в дев’ятої команди. Чи вдасться? Шанси дуже високі, хоч «Терново» і не простий суперник.

Перша гра – 4:2.

ФК «Бичків» – ФК «Карпати» (Дубове)

Бичківці в попередньому матчі поступилися 1:8 дібровцям. Тепер доведеться реабілітовуватися в зустрічі не з ким небудь, а із суперником, який без п’яти хвилин чемпіон зони. Повинно вийти цікаве протистояння. У «Карпат» більше ресурсу для здобуття очок, але й господарі матимуть шанси на успіх.

Перша гра – 0:3.

ФК «В.Копаня» – ФК «Діброва» (Н.Апша)

Ще одна центральна гра туру, у якій четверта команда прийматиме п’яту. Суперники настільки гідні один одного, що важко віддати комусь перевагу. Навіть в останніх трьох зустрічах суперники набрали по 6 залікових пунктів. У великокопанців перевагою є хіба що рідне поле.

Перша гра – 1:4.

ФК «Іза» – ФК «Вікторія» (Б.Церква)

Матч не відбудеться у зв’язку зі зняттям із розіграшу «Вікторії».

Перша гра – 1:3.

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Авангард» (Тересва)

Матч не відбудеться через те, що ФК «Беркут» не сплатив штрафні санкції за систематичні невиїзди. Рішення про зняття команди із розіграшу буде розглянуто на черговому засіданні ФФЗ.

Перша гра – 1:2.

Непередбачуваний тур: перемогти однаково можуть як господарі, так і гості. Будемо чекати матчів. Головне – щоб без невиїздів, адже й так маємо сумне поповнення цього невтішного ряду…

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ