post

Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона: анонс 2 туру

Субота у футбольному плані буде перенасиченою. Адже гратимуть і команди Східної зони.

№6. ФК «Терново» – ФК «Діброва» (Н. Апша)

У першому турі обидві команди мінімально поступилися й тепер прагнутимуть надолужити втрачене. Матч буде непростим. Важливо себе психологічно підготувати до нього.

№7. ФК «Іза» – ФК «Вонігово»

Чи зможе, крім підтримки рідних стін, протиставити «нахабному» дебютантові ізяни? Напевно, так? Чи вистачить цього для перемоги? Сказати важко. Суперники достойні один одного.

№8. ФСК «Говерла» (Ясіня) – СК «Тячів»

Команди хоч і з різним результатом, але якісно відіграли на старті першості, у перших поєдинках. Матч буде непоступливим. Утім, ясінянці вдома традиційно агресивні й результативні. Отож важче, усе ж, буде тячівцям.

№9. ФК «Хуст» – ФК «Ялинка» (В.Бичків)

Ще один матч двох хороших команд. Хустяни заручаться підтримкою вболівальників, а великобичківці, так само, як і суперник, – переможним настроєм першого туру. Серед можливих результатів – і нічия.

№10. ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Вишково»

В обох команд іще немає очок, але рокосовці тільки розпочнуть у цьому сезоні. Починати завжди важко. Та знову ж: рідний стадіон – серйозний аргумент. Віриться, переконливим аргументом у зустрічі буде рівень реалізації створених гольових моментів.

ФК «Копаня» – вихідний

Перший тур показав, що у футбольному плані команди Східної зони сильніші й рівніші порівняно з минулим сезоном. Так це чи ні насправді, подивимося ще й у 2 турі. Поєдинки в ньому здебільшого повинні відзначатися непоступливістю та непередбачуваністю.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ