post

Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона: огляд матчів 2 туру

ФК «Терново» – ФК «Діброва» (Н. Апша– 2:2 (юнаки – 1:1)

Голи: Володимир Дербак, 43 – Андрій Томишинець, 5; Василь Міцкан, 7 (автогол); Іван Дебич, 73.

Попередження: Володимир Дербак, 87 – Василь Дан, 24; Іван Дебич, 46.

Вилучення: Василь Руснак (ФК «Діброва» – у перерві матчу за непристойні висловлювання на адресу арбітрів).

Як і очікувалося, матч вийшов непростим. У дебюті зустрічі гості несподівано забили два м’ячі: один – суперникові, один – собі. Утім господарі записали до свого активу гол у роздягальню й перепочити пішли переможцями. У перерві гості ускладнили собі «життя» – Василь Русин залишив поле через непристойні висловлювання на адресу арбітрів. Попри це, «Діброва» не здалася й зуміла зрівняти рахунок. Загалом гра вийшла бойовою. Більше нагод відзначитися мало «Терново». Та йому не щастило. Зокрема, на 79 хв. Володимир Дербак не реалізував пенальті.

ФК «Іза» – ФК «Вонігово» – 3:1 (2:2)

Голи: Назарій Пригара, +56, Юрій Іваняс, 77, 84 – Іван Рак, 20.

Попередження: Євгеній Переганець, 80 – Антон Савич, 44; Михайло Мацунич, 55.

Суперники виявилися достойними один одного. Перший тайм узагалі був за гостями. Утім, після перерви господарі таки «прокинулися». Спочатку, Назарій Пригара реалізував пенальті, а на 75 хв. Юрій Іваняс вийшов на заміну й невдовзі відзначився дублем. Перемога ізян.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – СК «Тячів» – 0:2 (0:3)

Голи: Михайло Тимчук, 32 (автогол), Михайло Фіцай, 48.

Попередження: Михайло Тимчук, 17 – Адріан Бабич, 3.

Коректний матч рівних команд, у якому гості здобули вікторію завдяки діям досвідчених футболістів. Дещо несподівана, але перемога тячівців.

ФК «Хуст» – ФК «Ялинка» (В.Бичків) – 2:0 (1:0)

Голи: Микола Росоха, 45, 78.

Попередження: Павло Ковачик, 16; Василь Ізянин, 85 – Микола Гучканюк, 20; Михайло Бойчук, 65; Євген Локота, 90+2.

Вилучення: Михайло Томишин, 87 (використання надмірної сили проти суперника, що загрожує його безпеці в боротьбі за м’яч, який перебував у грі).

Це був матч хороших команд, у якому переважали все ж господарі. У другому таймі їм пощастило віднайти ключі до воріт суперника й здобути впевнену перемогу за підтримки 500 глядачів.

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Вишково» – 1:1 (0:5)

Голи: Сергій Куцик, 5 – Ігор Фурдь, 65.

Команди зіграли в коректний футбол і не заробили жодного «гірчичника». Господарі забили швидкий гол і довго тримали мінімальну перевагу. Та в середині другого тайму вишківці таки забили, чим установили остаточний рахунок у матчі.

ФК «Копаня» – вихідний

І другий тур показав, що в Східній зоні суперництво може розгорітися не на жарт. Жодній із команд не вдалося здобути перемогу більш ніж у 2 м’ячі. Десь цим і пояснюється середня результативність – 2,8. Адже команди серйозно протистояли одна одній, уважно намагалися діяти в захисті; відповідно за таких обставин забити значно важче. Два матчі виграли господарі, один гості й іще дві нічиї.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ