post

Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона: анонс матчів 5 туру

Зустрічі відбудуться в неділю.

СК «Тячів» – ФК «Вишково»

Третя команда проти шостої. Господарі після виїзного виграшу у Рокосові прагнутимуть здобути вікторію і в рідних стінах. Водночас і вишківці після впевненої домашньої перемоги над великобичківцями перебувають у хорошій формі.

ФК «Вонігово» – ФК «Гірник» (Рокосово)

Різниця в 2 очки між цими командами, які перебувають унизу «турнірки», повинна зробити цей поєдинок по-особливому безкомпромісним. «Вонігово» у матчі з аутсайдером розраховуватиме на рідні стіни.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Хуст»

Нинішні господарі хоч і важко набирають очки, але демонструють хороший футбол. Без сумніву, повинні налаштуватися й на черговий домашній поєдинок. Тим паче із лідером. А гості, які не втратили ще жодного очка, намагатимуться продовжити безпрограшну серію. У підсумку повинен вийти цікавий і результативний поєдинок.

ФК «Копаня»  ФСК «Говерла» (Ясіня)

Одна з центральних ігор туру за участі другої та четвертої команд. Матимемо дербі з, найімовірніше, рівними шансами на успіх.

ФК «Терново» – ФК «Іза»

Третя команда приймає сьому. Тернівці покладатимуться на фактор рідного стадіону. Ізяни ж в останніх двох матчах показували хорошу гру. Може вийти гра, у якій долю зустрічі вирішуватиме перевага в один м’яч на користь одного із суперників.

Виходить інтригувальний тур: шанси господарів і гостей на перемогу приблизно рівні. Комусь повинно, усе ж, пощастити більше…

ФК «Ялинка» (В.Бичків) – вихідний

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ