post

Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона: анонс 13 туру

26 серпня, у неділю, матимемо чергові матчі.

ФК «Вишково» – ФК «Золотарьово»

Приваблива пара. З одного боку, друга команда проти дев’ятої. А з іншого, огляду на 0:6 у минулому турі, господарі намагатимуться реабілітуватись, а гості вслід за ізянами шукатимуть слабкі місця ослабленого (даруйте за тавтологію) в міжсезоння суперника. До того ж маємо дербі хустського покрою. Що з того вийде – побачимо. У першому колі кращими були вишківці – 5:0.

ФК «В.Бичків» – ФК «Іза»

У 2 турі ізяни виграли в бичківців 2:0. Ще один представник Хустщини може здолати нинішніх господарів і тепер, адже гратиме з одним із аутсайдерів та маючи стимул прорватися до першої п’ятірки. Утім і команді з Рахівщини вкрай потрібні очки. Слід очікувати хорошого протистояння.

ФК «В.Копаня» – ФК «Вікторія» (Б.Церква)

Одна з центральних ігор туру. П’ята команда проти четвертої. Між ними відстань у 4 очки, і господарі намагатимуться її скоротити до одного. Але й гості, котрі в минулому турі виграли, прагнутимуть продовжити перемагати. Слід очікувати серйозного протистояння. Про це говорить і рахунок першого кола між цими суперниками – 2:2.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФСК «Говерла» (Ясіня)

Ще одна недругорядна пара. Сьома команда приймає третю. Господарі значно краще грають, ніж минулого чемпіонату, а гості традиційно сильні для будь-кого. «Авангард» намагатиметься реабілітуватися за поразку в 2 турі (0:3), а ясінянці продовжують переслідувати другий ФК «Вишково». Інтуїція чомусь підказує, що команда гуцулів, будучи фаворитом зустрічі (як колектив, розташований вище в «турнірці») усе ж є ближчою до успіху за суперника. Та тересвянці минулого туру так само виграли, як і ясінянці. Обидва суперники в хорошому настрої. Це додасть куражу матчу.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Терново»

Майже сусіди по турнірній таблиці. З одного району. Розпочали друге коло з прикрих поразок. Відстань між цими суперниками – 4 очки. У першому турі апшанці впевнено виграли – 4:1. І тепер мають високі шанси повторити успіх. Адже грають удома й розташовані вище в «турнірці». Водночас «Терново» в цьому чемпіонаті поки краще набирає очки на виїзді. «Діброва» є фаворитом, а як складеться – побачимо.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Беркут» (Бедевля)

«Беркут» у першому колі в напруженому протистоянні поступився «Карпатам» 1:2. Але гравці з Дубового є незаперечним лідером, а бедевлянці навпаки – залягли на дно «турнірки». На гостей усе ж очікує важка гра. І навряд чи в господарів буде недооцінка суперника.

У цьому турі господарі виглядають привабливіше й мали б здебільшого перемагати. Але… Усе може бути!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ