post

Першість Закарпаття. Перша ліга. Cхідна зона. 10 тур: анонс матчів

І в Східній зоні більшість пар – одна інтрига.

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФСК «Говерла» (Ясіня)

Дев’ята команда проти четвертої. Фактор рідного поля в цьому випадку важливий, та фаворитом залишатиметься команда гуцулів. Вона демонструє кращий футбол, змагається за місце в чільній трійці й буде більше мотивована. Однак «гірник» спроможний дати бій говерлівцям.

ФК «Вишково» – ФК «Іза»

Дербі, та ще й майже сусідів по турнірній таблиці. Найімовірніше, буде цікавий, безкомпромісний поєдинок. Ланки нападу й захисту в суперників практично рівноцінні. «Вишково» в останніх двох турах перемогало й намагатиметься народити вікторійну серію. Ізяни ж на виїзді поки взяли тільки одне очко.

ФК «Ялинка» (В.Бичків) – ФК «Терново»

Друга команда проти аутсайдера. Тут, як кажуть, без коментарів. Лише доматчеве розслаблення гарантуватиме гостям бодай нічию. «Ялинка» ж прагнутиме й надалі виступати вдома зі стовідсотковим результатом.

СК «Тячів» – ФК «Копаня»

Третя команда проти шостої. Обидва суперники серйозні. Із рівноцінними складами. На боці тячівців – рідне поле.

ФК «Вонігово» – ФК «Діброва» (Н.Апша)

Ще один цікавий матч. Тячівське дербі за участю десятого та восьмого колективів. Воніговці грають удома, але в «Діброви» привабливіша атакувальна лінія. До того ж нинішні гості в останніх двобоях діють упевненіше, а їхній суперник очок не набирав.

ФК «Хуст» – вихідний

Досить важко сказати, хто більше має шансів на успіх – господарі чи гості. Мабуть, таки господарі. Та гості теж будуть принциповими…

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ