post

Першість Закарпаття. Східна зона: анонс 1 туру

Усі матчі відбудуться переважно в неділю, 14 квітня.

ФК «Вишково» – ФК «Хуст»

Матимемо своєрідне дербі, адже гратимуть команди з великими футбольними традиціями та з одного району. Хустяни зібрали місцеву молодь, однак за цей сезон хочуть підтягнутися й підвищитися в класі. Уже з вищенаведених міркувань до матчу підсилена зацікавленість.

ФК «Ялинка» (В. Бичків) – ФСК «Говерла» (Ясіня)

Іще одне дербі районного масштабу. Ясінянці в останні роки демонструють футбол високого ґатунку, а великобичківці поставили теж серйозне завдання – бути в першій трійці. І хоч у господарів кілька гравців поки в Чехії, проте команда серйозно налаштована стартувати. Слід очікувати напруженого протистояння.

ФК «Іза» – ФК «Тячів» – перенесено на 13 квітня

Без сумніву, господарі намагатимуться вдало стартувати й порадувати вболівальників перемогою. Чи вдасться? Сказати важко. Адже тячівці, зібравши гравців із району, непогано підсилилися ще й футболістами з Ужгородщини. За команду гратимуть Андрій Бабич та Павло Оржеховський, котрі захищали честь «Севлюша». Безперечно, допоможуть і Фіцаї з Ганичів, які виступали за вишківський колектив. Цікаво подивитися на П. Оржеховського не тільки в ролі гравця, а й тренера. Віриться, матч сподобається глядачам.

ФК «Вонігово» – ФК «Терново»

Ще одне дербі команд з одного району. ФК «Вонігово» дебютує в першості області, однак діятиме вдома. Подивимося, хто кого краще «проекзаменує» у цій зустрічі.

ФК «Діброва» (Н. Апша) – ФК «Копаня»

Обидва колективи не потребують рекомендацій. Великокопанці виступатимуть на виїзді, проте набули гарту в Зимовій першості області. ФК «Діброва» гратиме вдома, але зібралася фактично тиждень тому, коли остаточно з’ясувалося питання фінансового тилу клубу. Ряди нижньоапшанців залишив Михайло Бойчук, однак є новачки з Тересви, Бедевлі. Цікаво, що покаже й ця гра.

Отже, у Східній зоні на старті першості хороших зустрічей не бракуватиме. Не виключено, що будуть несподіванки.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ