post

Першість Закарпаття. Східна зона: анонс матчів 9 туру

Завтра повинні відбутися чотири поєдинки із п’яти.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – СК «Тячів»

Дев’ята команда приймає третю. Господарі демонструють непогану гру в першості, однак їх дещо підводить захист. Від останнього багато що залежатиме й цього разу. І хоч тячівці багато не забивають, проте намагатимуться зберегти статус лідера. Утім, найімовірніше, зустріч видасться непростою.

ФК «Копаня» – ФК «Ялинка» (В.Бичків) – перенесено на 27 червня

Матч перенесено на резервний день за згодою двох сторін, у зв’язку із участю більшості гравців юнацького складу В.Бичкова у фінальних змаганнях першості ДЮФЛ Закарпаття.

ФК «Терново» – ФК «Вишково»

Аутсайдер грає із середняком. В останніх трьох іграх вишківці узяли 6 очок, а тернівці – жодного. Або припиниться невдала серія в гостей, або вишківці спробують наблизитися до першої трійки. Нічия небажана жодній із команд.

ФК «Іза» – ФК «Гірник» (Рокосово)

Сусід по турнірній таблиці з однаковою кількістю очок та ще й у районному дербі. Ну як тут без інтриги? На боці «Ізи» фактор рідного поля.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Хуст»

У центральній грі туру зійдуться четверта й перша команди. Головна інтрига полягає в тому, чи хустяни зазнають першої поразки, чи навпаки, продовжать безпрограшну серію. Видається, команди продемонструють хороший футбол.

Тур, у якому в загальному господарям чи гостям важко одразу віддати перевагу. Очікуємо на доволі безкомпромісні протистояння.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ