post

Першість Закарпаття, Східна зона: анонс 1 туру

Завтра в суперництво за нагороди вступають колективи другого за рангом дивізіону області і в ще одній із груп.

Отже, дивимося, що пропонує Східна зона.

ФК «Золотарьово» – ФК «Беркут» (Бедевля)

У цій парі, як і в багатьох інших для першої ліги, не другорядним буде фактор рідного поля. Водночас беркутівці здатні результативно грати на виїзді із зіставним із собою суперником. У названому матчі вирішальною можуть бути одна-дві помилки тієї чи іншої команди.

ФК «Вишково» – ФК «Іза»

Один із найбільших старожилів обласних змагань – «Вишково» – здатний обіграти вдома «Ізу», якщо покаже свій кращий футбол. Та перший тур може припіднести сюрпризи. Гості так само прагнутимуть на старті взяти очки.

ФК «В.Бичків» – ФК «Вікторія» (Б.Церква)

Одна з центральних ігор туру, у якій зустрічаються доволі сильні команди Східної зони. Матч очікується безкомпромісним із рівними шансами на успіх.

ФК «Копаня» (В.Копаня) – ФСК «Говерла» (Ясіня)

Господарі навіть, не маючи у своєму складі зірок обласного масштабу, здатні витискати максимум власних можливостей. Та цього разу суперник не простий. «Говерла» – завжди грізна: і вдома, і на виїзді. У названій зустрічі представник Рахівщини буде фаворитом. Чи дозволять йому господарі зіграти у звичний атакувальний для «Говерли» футбол? Ближчою до успіху є саме краща команда Східної зони.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Терново»

За потенціалом тернівці – фаворит. Отож багато що залежатиме, наскільки авангардівці скористаються фактором рідного поля.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Карпати» (Дубове)

У цій парі карпатівці гратимуть під першим номером. Так уважати дають підстави не лише підсумки минулого сезону, а й нинішньої зимової першості. «Діброві» насамперед слід покладатися на підтримку рідних стін.

У першому турі може статися так, що більше очок наберуть гості. Але це лише припущення. Тим паче на старті! Чекати чи не чекати несподіванок? – ось головне гамлетівське питання у футбольному розумінні для Східної зони.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ