post

Першість Закарпаття, Східна зона: огляд 3 туру

Погляньмо на ігри, які відбулися сьогодні.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 1:4 (2:1)

(Мотрин Юрій, 88 – Андрухович Роман, 25; Демедюк Степан, 42; Микитюк Іван, 48; Цуперяк Валерій, 85)

Гості вкотре продемонстрували злагоджені дії й результативну гру. Лік голам відкрив Роман Андрухович точним ударом лівою. Потім говерляни відзначилися в кінці обох таймів завдяки прицільним «пострілам» Степана Демедюка, Івана Микитюка й Валерій Цуперяка. Господарі ж спромоглися тільки на гол престижу в кінці зустрічі: на «другому поверсі» відмінно себе зарекомендував Юрій Мотрин.

 

ФК «Вишково» – ФК «Беркут» (Бедевля) – 3:1 (юнаки – 3:2)

(Попович Михайло, 24; Фіцай Василь, 42, 44 – Велеган Павло, 38+)

У першому таймі гра була приблизно рівною, але господарі використали свої моменти. Вони ж привабливіше діяли в другому таймі. І хоч голів не вдалося забити жодній команді, та у Вишкові свято: команда, яка довго вагалася з участю в першості, здобула вже третю перемогу поспіль.

ФК «В.Бичків» – ФК «Золотарьово» – 2:0 (5:1)

(Лембак Анатолій, 66; Локота Євген 77)

Якби гості реалізували свої моменти, то в матчі могла бути й нічия. І все ж націленими на ворота за рахунок рідного поля більше були великобичківці. Вони й здобули першу перемогу в першості.

ФК «Копаня» (В.Копаня) – ФК «Іза» – 3:0 (3:0)

(Ярема Анатолій, 70; Агапітов Ігор, 80; Свищо Михайло, 90)

Перш тайм був за гостями, другий – за господарями. Різниця полягала тільки в тому, що одні не реалізували свої моменти, а інші так. Отож за рахунок рідних стін великокопанці упевнено взяли три очки.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Вікторія» (Б.Церква) – 1:2 (1:2)

(Бемко Михайло, 29 – Бокоч Санду, 17, 67)

Гості вже на початку матчу мали кілька моментів і могли все ви рішити в дебюті зустрічі. Однак не забили. Потім гра вирівнялася, і в першому таймі команди встигли обмінятися голами. І все ж більше атакували гості, і завдяки своїй головній ударній силі Санду Бокочу таки вирвали перемогу.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Терново» – 3:1 (1:0)

(Носа Іван, 22, 81; Томишинець Василь, 62 – Маркуц Тарас, 7)

Як і очікувалося, карпатівці здобули прогнозовану перемогу, хоч перший тайм був нічийним. Після перерви футболісти з Дубового реалізували ще два моменти, а враховуючи вилучення Василя Маркуца на 70 хв. в гостей, шансів на успіх у них практично не лишалося.

У третьому турі, який виявився безкомпромісним (жодної нічиєї!), господарі здобули 4 перемоги, а гості 2. Результативність – 3,5.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ