post

Першість Закарпаття. Східна зона. 19 тур: огляд матчів

У Східній зоні знову не всі матчі відбулися. Між тим зіграні поєдинки виявилися результативними.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «В.Копаня» – 1:3 (4:0)

(Бенко Михайло, 56 – Ярема Андрій, 31; Фозекош Василь, 35; Свищо Михайло, 85)

Моменти створювали обидві команди, але реалізація краще виходила в гостей. Особливо продуктивно вони діяли в першому таймі, що, власне, і забезпечило успіх.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «В.Бичків» – 8:1 (4:2)

(Попович Павло, 12, 13; Дан Василь, 22, 27, 52; Ухаль Йосип, 33; Опріш Іван, 68, 77; – Ціпле Денис, 36)

Важко сказати, що сталося з великобичківцями, однак дібровці свого суперника повністю переграли. Очевидно, що свою справу зробили й швидкі голи. До того ж, очевидно, футболісти з Нижньої Апші хотіли реабілітуватися за невдачу у Вишкові в попередньому турі.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Вишково» – 3:0 (4:2)

(Носа Іван, 56; Теслович Петро, 80; Лендєл Іван, 87)

Матч лідерів. Цілком справедливо й логічно, що його обслуговували досвідчені арбітр Михайло Митровський та делегат ФФЗ Віктор Наскалов. Власне гра в першому таймі була рівною, а після перерви господарі реалізували створене. Видно вони дуже вже хотіли достроково стати чемпіонами зони. І зробили для цього ще один вагомий крок у матчі з безпосереднім та основним конкурентом.

ФК «Терново» – ФК «Золотарьово» – 6:1 (+:-)

(Мазур Михайло, 17, 43; Дикий Євген, 50, 53, 83; Галас Василь, 80 – Орос Василь, 30+)

Матч, у якому моменти створювали обидва колективи, а в основному забивали господарі. До перерви гості загалом успішно протистояли, однак пропустили гол у роздягальню. А ось два м’ячі на старті другої «сорокап’ятихвилинки» стали вирішальними. У кінці матчу тернівці ще двічі порадували своїх уболівальників. Рахунок у матчі міг бути й інакшим, проте на 55 хвилині Євген Дикий (у «Тернова»), а на 60-й Олександр Галай (у «Золотарьова») не реалізували пенальті.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Іза» – +:- (+:-)

ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «Беркут» (Бедевля) – -:+ (-:+)

На жаль, третина матчів не відбулася. А з урахуванням ігор юнаків – навіть більше. Середня результативність із урахуванням технічних результатів – 4,8. Перевага – за господарями, а тур виявився безкомпромісним – жодної нічиєї.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ