post

Першість області. Перша ліга. Східна зона: анонс матчів 4 туру

Переважно 5 травня футбольну програму краю доповнять і поєдинки в першій лізі. Про частину з них мова тепер.

ФК «Іза» – ФК «Копаня»

Дербі за участі команд-лідерів. Четверта команда приймає другу. Це вирівнює шанси обох суперників на успіх. У такому протистоянні важливо не пропустити швидкий гол. В ігровому плані матч очікується напруженим.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Діброва» (Н.Апша)

Сусіди по турнірній таблиці теж повинні видати на гора цікавий матч. Ясінянці в минулому турі перемогли на виїзді й прагнутимуть закріпити успіх після в цілому не дуже успішного старту в першості. Своєю чергою, і «Діброва» уміє брати очки на виїзді. Якщо холоднокровно витримуватиме атакувальний пресинг господарів, то й сама може здивувати суперника.

ФК «Хуст» – ФК «Вонігово» – перенесено на 4 травня

Лідер проти шостої команди. Хустяни йдуть без втрат і сподіватимуться переграти візаві. Виїзна зустріч насамперед важкою буде саме для «Вонігова». Представнику Тячівщини потрібно тримати в голові поєдинок з іншим суперником із Хустщини – «Ізою», якому нинішні гості поступилися в другому турі (1:3) теж на чужому полі.

ФК «Гірник» (Рокосово) – СК «Тячів»

Один із аутсайдерів прийматиме одного з лідерів. Якщо гості підійдуть до зустрічі розслаблено, то можуть і поступитися. За інших обставин повинна вийти цікава гра з дещо більшими шансами на вікторію для тячівців.

ФК «Вишково» – ФК «Ялинка» (В.Бичків)

Один із аутсайдерів прийматиме п’яту команду. Це також вирівнює можливості учасників двобою забити на гол більше порівняно із суперником. Обидві команди рівноцінні і в захисті, і в нападі. Хто менше помилиться, тому більше й усміхнеться футбольна фортуна.

ФК «Терново» – вихідний

Виходячи з розкладу пар, привабливішими є господарі. Та ця першість особлива. У ній команди важко здобувають очки – розгромних рахунків іще не було. До того ж гості вже в 6 матчах із 14 виграли. Це значно додає інтриги й до перипетій у 4 турі.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ