post

Першість області. Східна зона: анонс 10 туру

Неділя, 24 червня, вийде повністю першолігівською.

Справді, паралельно із матчами Західної зони відбуватимуться матчі й у Східній.

ФК «Золотарьово» – ФК «Вікторія» (Б.Церква)

Представник Хустщини порівняно з минулим чемпіонатом додав, хоч поки й недотягує до першої п’ятірки. Але саме з неї приймає білоцерківців. Чому б і не скоротити відставання в очках від нинішнього суперника з 5 до 2, та ще й удома? Тим паче, що золотарьовці – домашня команда, лише в одному матчі на рідному стадіоні не брала очок, а в інших іграх – максимальну кількість залікових пунктів. Водночас «Вікторія» має значно продуктивніший напад, який уже тричі демонстрував стовідсотковий результат на виїзді. Матч сусідів по «турнірці», вочевидь, може бути непередбачуваним.

ФК «Вишково» – ФСК «Говерла» (Ясіня)

І в Східній зоні маємо дербі лідерів. Перша команда проти третьої. Із погляду здобутків вишківці в кращому становищі. Та й рідні стіни за спиною. Але й гуцульська команда добре розуміє, що набуде й утратить на проміжному фініші в цьому матчі з урахуванням п’ятиочкового відставання від колективу з Хустщини. Думається, уболівальників на цьому поєдинкові вистачатиме.

ФК «В.Бичків» – ФК «Терново»

Сусіди-аутсайдери з однаковою кількістю очок. Зрозуміла ціна матчу наприкінці першого кола. Будь-хто із суперників здатний виграти, а можливо, і припіднести сюрприз. Хоч насамперед великобичківці ближчі до успіху: їх підтримують рідні стіни і той факт, що в трьох останніх виїзних іграх «Терново» не брало залікових балів на виїзді.

ФК «В.Копаня» – ФК «Карпати» (Дубове)

Друга команда проти четвертої. Ще одна центральна гра туру. Великокопанці грають удома, але карпатівці на виїзді почуваються впевнено й мають дещо кращий захист. Мала б бути напружена гра незалежно від результату.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Діброва» (Н.Апша)

Ще одне сусідське протистояння. Восьма команда проти сьомої. Різниця в одне очок тільки підігріватиме ажіотаж до поєдинку.

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Іза»

Аутсайдер проти дев’ятої команди. Складно передбачити, у кого кращі шанси на успіх. Бедевлівці більше пропускають, але й більше забивають. Ізяни – навпаки. Нинішні гості поки не брали очок в останніх двох турах, «Беркут» – у трьох.

Кожне з протистоянь у турі – по-своєму цікаве. Це вже робить його одним із найяскравіших у першому колі.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ