post

Першість області. Східна зона: анонс 2 туру

Ще одна загадка: господарі чи гості?

ФК «Золотарьово» – ФК «Вишково»

Обидві команди здобули перемоги в першому турі, а тому повинні мати піднесений настрій перед очною зустріччю. Фаворитом усе ж бачиться «Вишково». Команда серйозно підсилилася й неабияк себе розкрила в в стартовому поєдинку з «Ізою». Тим не менше, за золотарьовцями – рідні стіни…

ФК «Терново» – ФК «Діброва» (Н.Апша)

Після результативної нічиєї в першому турі з тересвянцями тернівці прагнутимуть максимально набрати очок у зустрічі з «Дібровою». Остання поки взагалі без залікових пунктів і в разі невдачі може опуститися на самісіньке «дно» турнірної таблиці. Нижньоапшанці це усвідомлюють, що може зумовити нелегкий характер протистояння, хоч ближчими до успіху як господарі є саме тернівці.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Авангард» (Тересва)

Господарі мали невдачу в першому турі, а тому прагнутимуть реабілітуватися в рідних стінах. Вони – чемпіони, славляться злагодженою командною грою. «Авангарду» доведеться нелегко, хоч він і відібрав очки в тернівців на старті чемпіонату.

ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «В.Копаня»

Це, без сумніву, центральна гра туру. Білоцерківці здолали великобичківців на виїзді в першому турі, а великокопанці вдома, але саму «Говерлу». Протистояння повинно вийти змістовним, із рівними шансами на успіх, хоч за рахунок домашнього поєдинку поки ближчою до перемоги є «Вікторія».

ФК «Іза» – ФК «В.Бичків»

Обидві команди вкрай невдало зіграли в першому турі, і тепер намагатимуться реваншуватись. Чомусь думається, що ближчими до вікторії є великобичківці. Однак це лише припущення. «Іза» покладатиметься на фактор рідного поля.

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Карпати» (Дубове)

У першому турі «Беркут» програв «Золотарьову» на виїзді, а «Карпати» в гостях виграли в «Діброви». Якщо футболісти з Дубового повністю відновляться після гри на Кубок регіонів ФФУ за збірну області, то важче здобути очки в зустрічі буде господарям.

Загалом у цьому турі справді важко зробити загальну ставку на господарів чи гостей. Отож, найімовірніше, матимемо непрості протистояння.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ