post

Першість області, Східна зона: анонс 3 туру

У суботу очікуємо нових матчів у першості. Розпочинають саме представники Східної зони.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФСК «Говерла» (Ясіня)

Обидві команди набрали рівну кількість очок. Утім, статус чемпіона ліги – усе ж за «Говерлою». Водночас «Діброва виступає вдома. Який аргумент буде переконливішим?

ФК «Вишково» – ФК «Беркут» (Бедевля)

На старті першості нинішні господарі набрали неймовірних обертів (чого варта тільки різниця м’ячів 12:0!) і одразу стали фаворитом. Таким вони будуть і в поєдинку з «Беркутом», який поки є аутсайдером. Будь-який переможний результат для «Вишкова» сприйматиметься закономірним, а якщо очки візьмуть бедевлянці, то навіть у разі нічиєї останню слід розцінювати як вагомий успіх.

ФК «В.Бичків» – ФК «Золотарьово»

Програвши два перші матчі, великобичківцям відступати нікуди. Водночас зустріч може показати, який реально потенціал мають гості. За рахунок рідних стін ближчою до успіху поки є саме команда з Рахівщини.

ФК «Копаня» (В.Копаня) – ФК «Іза»

На початку чемпіонату великокопанці виступають стабільніше й удома тим більше здатні перемогти нинішнього суперника. Хай навіть у нелегкому протистоянні. Для гостей матч більше буде відповіддю на запитання, куди команда тяжітиме на старті: у верхню частину «турнірки» чи в нижню?

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Вікторія» (Б.Церква)

«Авангард» не дуже вдало почав, а «Вікторія» – навпаки. Принаймні стабільніше. Отож білоцерківці їдуть у ролі фаворита до тересвянців. Останні скористаються фактором рідних стін чи команда з Рахівщини виправдає свій статус авторитетнішого суперника?

ФК «Терново» – ФК «Карпати» (Дубове) 

«Карпати» йдуть без втрат і не збираються віддавати очки. Тим більше в рідних стінах, тоді як тернівці пригальмували. Якщо останні візьмуть хоч очко в Дубовому, це слід буде розцінювати за успіх.

Цей тур повинен бути в цілому за господарями. Залишається дочекатись суботи, щоб відповісти на запитання: а наскільки?

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ