post

Першість області, Східна зона: анонс 4 туру

Як і повідомлялося, матчі відбудуться в неділю.

ФК «Золотарьово» – ФК «В.Копаня»

У протистоянні середняка й одного з лідерів зони з погляду турнірної таблиці стратегічно вирішуватиметься кілька завдань. У разі успіху господарі щонайменше збережуть свої позиції золотої середини й упритул наблизяться до суперника. До того ж представник Хустщини продовжить серію «безвтратних» поєдинків на домашньому стадіоні. Якщо ж виграє «В.Копаня», то закріпиться в трійці лідерів, знову не матиме поразок і здобуде першу виїзну перемогу. Нічия ж, найімовірніше, ускладнить становище обом командам. Хоч у матчі може бути й вона. Поки перевага – на боці гостей. У них ККД і нападу, і захисту вищі за аналогічний показник господарів

ФК «Вишково» – ФК «В.Бичків»

Гра лідера й середняка. Одна з центральних у турі. Вишківці не просто йдуть без втрат, а мають майже ідеальні показники стосовно забитих і пропущених голів (15-1). У цьому сенсі великобичківці мають певні проблеми, а тому навіть нічия в гостях буде для них вагомим результатом.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Карпати» (Дубове)

Ще один з основних поєдинків туру. Зустрічаються п’ята команда з другою. Результат зустрічі передбачити важко. Команди добре збалансовані в різних ланках, демонструють атакувальний футбол і мають майже однакові спортивні показники. Утім, на говерлівців «працюватимуть» рідні стіни. Переможе той, хто продемонструє кращу реалізацію. А моменти обов’язково будуть в обох учасників.

ФК «Вікторія» (Б.Церква) – ФК «Діброва» (Н.Апша)

І ця зустріч із розряду з підвищеною увагою. Без того високі 4 й 6 місця відповідно команди можуть покращити. Особливо «Вікторія», яка до того ж гратиме вдома й має дещо кращий за суперника захист. Утім, нападники обох команд здатні створити проблеми оборонцям-візаві. Тож не виняток, що заб’ють обидва колективи. А хто більше, продемонструє гра.

ФК «Іза» – ФК «Авангард» (Тересва)

Матч команд із групи аутсайдерів, до того ж сусідів по турнірній таблиці. У зв’язку з цим легкого «життя» навряд чи слід чекати обом суперникам у матчі, адже кожен намагатиметься поповнити очковий запас і піднятися вище. Однак фактор рідного поля – головний союзник «Ізи».

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Терново»

Ще одна цікава аутсайдерська пара. Обом є що втрачати й набувати в зустрічі. Тому і в цьому поєдинку в спортивному плані повинні кипіти пристрасті. Знову ж: перевага «Беркута» – рідний стадіон.

Отже, майже кожна гра має підвищену зацікавленість. У цілому це вже робить тур одним із найпривабливіших принаймні в першому колі. Особливо, якщо будуть несподівані результати.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ