post

Першість області, Східна зона: анонс 5 туру

Матчі відбудуться в неділю, 20 травня, й мають додаткові бонуси інтриги!.

ФК «В.Бичків» – ФК «Беркут» (Бедевля)

Поєдинок буде непростим. Команди приблизно одного рівня. До того ж із нижньої частини «турнірки». У господарів 10 місце, а в гостей – 12, останнє. Отже, потрібно особливо набирати залікові пункти, щоб підніматися вище. «Привабливішими» є великобичківці хіба з міркувань фактора рідного поля.

ФК «В.Копаня» – ФК «Вишково»

Зустріч команд із першої п’ятірки, одна яких – незаперечний лідер, завжди привертає додаткову увагу й «тягне» на статус центральної в турі. Фаворит – вишківці, котрі хоч і грають на виїзді та мають незаперечний аргумент – стовідсотковий результат у чотирьох матчах та з бездоганною грою в усіх ланках. У копанців показники скромніші, та вони спиратимуться на рідні стіни. Хто кого?

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Золотарьово»

Аутсайдер зустрічається із середняком. Гості в грі стабільніші, але команди практично з ідентичними нападом і захистом та «Авангард» приймає. Слід очікувати серйозного протистояння.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Іза»

І цей матч із підвищеною увагою. Зустрічаються сусіди по турнірній таблиці з нижньої її частини. Господарі мають перевагу: рідні стіни, продуктивніша атакувальна ланка. Тим не менше в ізян на 2 очки більше. Отож матч обіцяє теж хороше суперництво.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Вікторія» (Б.Церква)

Ще одна центральна гра за участі команд першої п’ятірки. Зустрічаються колективи, що посідають третє й четверте місця. Між ними різниця в одне очко. Суперники мають майже ідентичні показники за різницею забитих і пропущених голів. Але карпатівці виступають удома, тому їх успіх очевидніший. Хоч за будь-якого результату цей матч повинен мати підвищений градус суперництва.

ФК «Терново» – ФСК «Говерла» (Ясіня)

Маємо протистояння дев’ятої й другої команд. Тернівці діятимуть у рідних стінах, проте вони мають доволі серйозного суперника й на старті чемпіонату не надто переконливі. А ось гуцульська команда агресивна в атаці, це відчують, без сумніву, представники Тячівщини. Утім якщо вони визначаться з правильною тактикою на поєдинок, може вийти так само серйозне протистояння.

Як бачимо, що не матч, то все з якимись додатковими бонусами інтриги. Чекаємо, у що вони переростуть!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ