post

Першість області. Східна зона: анонс 7 туру

Очікуємо ще одних недільних матчів.

ФК «В.Копаня» – ФК «Беркут» (Бедевля)

«В.Копаня» виступає в ролі фаворита як один із лідерів першості у своїй зоні та на правах господарів. І поки навіть успішна гра в минулому турі бедевлянців проти далеко не слабкої «Говерли» не є гарантом їхнього успіху. Адже «Беркут» є аутсайдером та на виїзді очок іще не брав. Утім, якщо господарі недооцінять свого суперника, то гостям особливо втрачати нічого…

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «В.Бичків»

Зустріч одинадцятої й дев’ятої команд. Той факт, що великобичківці поки на виїзді не брали очок, а тересвянці грають удома, якщо й не робить фаворитом «Авангард», то щонайменше вирівнює шанси команд на успіх. Слід очікувати важкого протистояння.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Вишково»

Сьома команда проти першої. Дібровці вдома вже двічі поступалися. І це тільки додає шансів на здобуття вікторії лідерові, який ще не програвав.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Золотарьово»

Друга команда проти шостої. Домашній статус визначає фаворитом команду, яка в «турнірці» розташувалася вище.

ФК «Терново» – ФК «Іза»

Восьма команда проти десятої. Статус «Тернова» як господарів і той факт, що ізяни мало забивають, лише на руку представнику Тячівщини.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Вікторія» (Б.Церква) 

Одна з центральних ігор у турі. П’ята команда проти четвертої. Ясінянці в останніх двох матчах не набрали жодного очка. І гуцулам-господарям далі відступати нікуди. «Вікторія» діяла в двох попередніх зустрічах зі змінним успіхом. За «Говерлою» ж – рідні стіни. Матч повинен бути непростим для обох команд.

У цьому турі господарі є незаперечними фаворитами. Та інтрига полягає в тому, чи ті команди наберуть залікові пункти в рідних стінах, на які вказує футбольна логіка…

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ