post

Першість області. Східна зона: анонс 8 туру

Матчі відбудуться в неділю, 10 червня.

ФК «Золотарьово» – ФК «Терново»

Слід очікувати хорошого протистояння. Команди приблизно одного рівня, посідають відповідно 7 й 10 місця. Та й різниця між ними 2 очки. Водночас тернівці продуктивніші в атаці, але золотарьовці виступатимуть у рідних стінах. І вдома беруть максимум очок, за винятком поразки від вишківців. Отже, якщо гості приїдуть «основою», може вийти справді цікавий матч.

ФК «Вишково» – ФК «Карпати» (Дубове)

Центральна гра туру. Зустрічаються команди, які посідають перше й друге місця. За такої обставини будь-які показники можуть відійти на другий план, адже на кону лідерство в зоні. Тим не менше, вишківці грають удома, мають потужну атакувальну ланку. Жодного разу не поступилися, тільки один раз зіграли внічию. «Карпати» менше забивають, але тільки в одному поєдинку теж недорахувалися очок. В останньому турі нинішні господарі на виїзді здолали апшанців (4:0), а карпатівці вдома – так само впевнено золотарьовців (6:0). Настрій в обох колективів повинен бути чудовим, отож слід очікувати справжнього дербі лідерів.

ФК «В.Бичків» – ФК «Діброва» (Н.Апша)

Ще одне протистояння майже сусідів у «турнірці». «Діброва» – дев’ята, бичківці – одинадцяті, а між ними різниця в одне очко. Матч за те, щоб не потрапити на «дно». Представник Рахівщини вдома виступає нерівномірно: перемоги чергує з поразками. «Діброва» є навпаки – команда, яка здатна доволі впевнено й, головне, результативно грати на виїзді. Це підвищує додаткову зацікавленість до матчу.

ФК «В.Копаня» – ФК «Авангард» (Тересва)

Третя команда приймає восьму й виступає фаворитом матчу. До того ж тересвівці на виїзді ще не взяли жодного очка. Насамперед для них і буде важким цей матч.

ФК «Іза» – ФСК «Говерла» (Ясіня)

Ще одна із зустрічей, яку слід вважати центральною в турі. Шоста команда проти четвертої. Матч за можливість потрапити до першої п’ятірки чи трійки відповідно. Представник Хустщини вдома поступився лише карпатцівцям із Дубового. Тепер випробування ще однією сильною командою. Колектив гуцулів в останніх двох турах на виїзді очок не брав. Отож цікаво буде подивитися, як цього разу завершиться їх протистояння з ізянами.

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Вікторія» (Б.Церква)

Остання команда проти п’ятої. За турнірним становищем фаворитом є, звичайно, білоцерківці. Тим паче, що в семи іграх футболісти з Бедевлі набрали тільки 3 очки. Але з ким і коли! І з «Говерлою» в недалекому 6 турі. Водночас у білоцерківців 50-відсотковий результат на виїзді. Та й то поразки лише в матчах із командами Дубового та Ясіня. Погодьтеся, певна інтрига в цьому протистоянні є.

У плані суперництва господарів і гостей 8 тур доволі цікавий. І на когось упевнену ставку зробити вкрай важко. А отже, із подвійною енергією чекаємо недільних матчів у Східній зоні.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ