post

Першість області. Східна зона: анонс 9 туру

ФК «Авангард» (Тересва) – «Беркут» (Бедевля)

Дербі аутсайдерів. Команди приблизно однакового рівня. Авангардівці покладатимуться на рідні стіни. Обидва колективи в останніх трьох матчах узяли 3 очки. Буде цікаве протистояння.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Копаня»

Середняк приймає одного з лідерів. Футболісти з Копані здатні відібрати очки на виїзді, а дібровці не все впевнено грали вдома. Можливий будь-який результат, але фаворит – команда з Виноградівщини.

ФК «Карпати» (Дубове– ФК «Бичків»

Карпатівці й надалі йдуть без поразок, а бичківці замикають десятку. До того ж команда з Рахівщини іще не брала очок на виїзді, а господарі в «турнірці» – другі. Перевага футболістів із Дубового – очевидна.

ФК «Терново» – ФК «Вишково»

І ця пара є аналогічною попередній, але зустрічаються дев’ята команда з першою. Вишківці все ще не програють, а тернівці в останніх трьох турах залікових пунктів не брали. Хто є фаворитом у цій парі? Запитання з риторичних…

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Золотарьово»

Четверта команда приймає шосту. Гості забагато пропускають і на виїзді ще не поповнювали очковий запас. «Говерла» гратиме під першим номером.

ФК «Вікторія» (Біла Церква) – ФК «Іза»

Зустрічаються п’ята й сьома команди. Їх захисти співставні, а ланка нападу привабливіша в білоцерківців. Та й вони гратимуть дома. Звідси більші шанси на успіх. Тим паче, що команда з Хустщини на виїзді брала очки лише один раз.

За певних обставин господарі й гості могли б у турі розділити очки. Та чи вдасться?

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ