post

Першість області. Східна зона: огляд 7 туру

Без «гарячих» матчів теж не обійшлося.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Вікторія» (Б.Церква) – 2:0 (4:1)

(Микитюк Іван,+18; Павлючок Мирослав, 75)

Гра вийшла цікавою. На полі був справжній футбол. Господарі діяли впевненіше в атаці й зуміли двічі реалізувати свої моменти. Так, у першому таймі відзначилися з пенальті, а в другому – із гри.

ФК «В.Копаня» – ФК «Беркут» (Бедевля) – 5:2 (4:1)

Копанці довели статус фаворита й очікувано здобули результативну перемогу. Беркутівці поки на виїзді виступають без очкових здобутків, а господарі вслід за іншими лідерами здобули перемогу.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «В.Бичків» – 3:0 (1:0)

(Бенко Михайло, 76, 71; Бакій Євген 85)

Після двох невдалих стартових турів удома авангардівці вже так само вдруге поспіль у рідних стінах беруть стовідсотковий результат. У великобичківців щось цього сезону не дуже складається гра, отож вони поки в зоні аутсайдерів.

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Вишково» – 0:4 (0:0)

(Зейкан Віктор, 13; Маиола Мирослав, 17; Фіцай Василь, 21; Петрушко Річард, 28+)

Гра видалася коректною. У матчі було показано лише одну жовту картку. Гості переграли суперника ще в першому таймі, реалізувавши, зокрема, пенальті. Надалі ж контролювали хід поєдинку. Зрештою, досягли бажаного, а отже, продовжують очолювати турнірну таблицю.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Золотарьово» – 6:0 (7:0)

(Макарусь Олександр, 44; Мокан Михайло, 47, 63, 75, 89; Максимчук Іван, 50)

У першій «сорокап’ятихвилинці» гості ще трималися, і тільки під завісу тайму пропустили в результаті неузгоджених дій захисників і воротаря. Та тільки футболісти вийшли після перепочинку, як господарі забили вдруге й утретє. Далі їх уже було не зупинити. Притому покер на рахунку Михайла Мокана. Дії золотарьовців ускладнило й те, що вони прибули на матч без запасних гравців.

ФК «Терново» – ФК «Іза» – 0:2 (2:2)

(Дума Юрій, 56; Сарай В’ячеслав, 90+1)

За рахунок завзяття, швидкісних дій і помилок суперника гості здобули перемогу. Це перша виїзна вікторія ізян. Вони довели, що можуть брати очки й поза рідними стінами.

Загалом результативний тур виявився ще й безкомпромісним, жодної нічиєї: 4 перемоги господарів проти двох у гостей. Маємо високу результативність – 4,0.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ