post

Першість області. Східна зона: огляд 8 туру

ФК «Іза» – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 1:2 (0:1)

(Дума Юрій, 47 – Павлючок Мирослав, 32, 58)

Перший тайм був за гуцульською командою, яка його й виграла, забивши один м’яч. Друга «сорокап’ятихвилинка» розпочалася із затримкою на 15 хв. через град і дощ. Суперники ж в основному діяли нарівні, обмінялися голами, та загалом вікторію здобула «Говерла».

ФК «Золотарьово» – ФК «Терново» – 2:1 (+:-)

(Орос Василь, 13; Мацулич Василь, 84 – Куриця Василь, 90+2)

Вийшла більш-менш рівна гра. Та водночас відчувалося: у тернівців була одна заміна, якої виявилося замало для підсилення гри. До того ж у гостей на 73 хв. через дві жовті поле залишив Юрій Мушка. Але поступаючись 0:2, і в меншості команда з Тячівщини в доданий час таки забила гол престижу.

ФК «Вишково» – ФК «Карпати» (Дубове) – 1:1 (0:1)

(Молодик Іван, 24 Мокан Михайло, 89)

Матч лідерів виправдав сподівання. Команди продемонстрували хороший футбол обласного рівня. Бойова, жорстка, але без грубощів, напружена гра принесла нічию. Щоправда, гості відігралися під завісу поєдинку, а перед тим мали забивати господарі. Кілька місцевих уболівальників на матчі вели себе агресивно, та зі своїми обов’язками відмінно впоралася поліція. Слід також зазначити, що до Вишкова приїхала значна кількість фанатів із Дубового.

ФК «В.Бичків» – ФК «Діброва» (Н.Апша) – 2:2 (4:0)

(Копич Андрій, 65; Локота Євген, 81 – Савич Антон, 19, 66)

Рівна гра. Звідси й нічийний результат. Слід відзначити воротаря «Діброви», який у кількох небезпечних моментах виручив свою команду. У другому таймі пішов великий дощ, що вплинуло на дії обох команд.

ФК «В.Копаня» – ФК «Авангард» (Тересва) – 5:0 (0:0)

(Поган Юрій, 17; Сірко Алік, 44; Ляхович Микола, 48, 89; Свищо Михайло, 80)

Суперники зіграли без грубощів, господарі переважали, тох хдобули впевнену перемогу.

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Вікторія» (Б.Церква) – 2:5 (1:3)

(Делеган Павло, 85+; Бенца Роман, 87 – Попша Михайло, 10, 24, 52; Дан Якоб, 72; Михайло Чубан, 80)

Цікаве й результативне протистояння, у якому моменти мали обидві команди, а більше забив той суперник, який на мить, але випереджав візаві. Перші три голи гості занесли до свого активу завдяки бомбардирському чуттю Михайла Попші – він щоразу замикав передачу з флангу. Потім вийшов красень-гол у Якоба Дана завдяки точному ударові метрів із 30. Відтак Попша вдало асистував тезці Чубану, пройшовши до лінії воріт і віддавши вивірений пас. А наприкінці зустрічі гольове чуття прокинулося в бедевлівців. Спочатку захисник білоцерківців Василь Симйонка навмисне зіграв рукою в штрафній площі, отримав червону картку, а пенальті реалізував Павло Делеган. За дві хвилини чисельну перевагу «Беркута» втілив у гол Роман Бенца. Та «Вікторія» була кращою й здобула… вікторію.

Видався непростий тур із «паритетним» підсумком: 2 виграші, 2 поразки й 2 нічиї як для господарів, так і для гостей. Результативність – 4,0.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ