post

Першість області, 6 тур: а гаряче як!

Першими розпочинають представники Східної зони – у суботу, тобто завтра. Подивитися буде на кого, адже одразу три колективи мають однакову кількість очок (12). І якщо «Вікторія» (Біла Церква) спробує на виїзді взяти три очки в матчі з аутсайдером – «Авангардом» (Тересва), а «Говерла» (Ясіня) так само намагатиметься здолати, але вже вдома середняка ліги – бедевлянський «Беркут», то матч ФК «Вишково» – ФК «Терново» (четвертої й другої команд) стане центральним у турі, а від того одним із найнепередбачуваніших. Перемога трійки лідерів зміцнить їхні позиції, а в разі невдачі когось дасть можливість підтягнутися командам, котрі займають місця з 4 по 8.

До речі, серед останніх – свій принциповий поєдинок: ФК «Верховина» (Міжгір’я), котра посідає восьму позицію, прийматиме п’ятий СК ім. І.Яремчука. В обох – по 7 залікових балів. Отже, ще один особливо інтригувальний двобій. А ось сьомий «Інтер» (Ганичі) із так само сімома очками сподіватиметься не дати осічки в Тячеві, ДЮСШ якого все ще залишається без турнірних здобутків. Ну і матч ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Карпати» (Дубове) – теж по-своєму принциповий, адже йдеться про шанси вирватися з дна турнірної таблиці.

Щодо колективів Західної зони, то вони зіграють у неділю. Що матимемо? Теж чимало цікавих протистоянь. Центральна гра: ФК «Н.Коропець» – ФК «Вітязь» (Концгазо). Між ними, другою й третьою командами, – різниця в одне очко. Осічкою когось із цих конкурентів має хорошу нагоду скористатися лідер – ФК «Ф.Медвідя». Він грає на виїзді у суботу, але проти одного з аутсайдерів – сторожницької «Рутенії». На цьому фоні не менш привабливі поєдинки четвертого й п’ятого колективів: ФК «Березний» – ФК «Локомотив-Чоп» і шостого й сьомого: ФК «Копаня» – ФК «Бобовище». Із цих команд тільки в копанців 7 очок, решта має по 10. Загалом навіть важко уявити, які конфігурації у верхній частині «турнірки» можуть виникнути після цього туру для учасників змагань, котрі посідають місця із 1 по 7. Адже найбільший розрив – шість очок. Щільність надзвичайно висока.

Інші два поєдинки: ФК «Ракошино» – ФК «Сокіл» (Кінчеш) та ФК «Заріччя» – ФК «Невицький замок» (Невицьке) не втратять принциповості через боротьбу за вихід із зони аутсайдерів. Між цими колективами різниця в два очки.

Підбиваючи підсумки анонсу, можна з упевненістю констатувати: це один із «найгарячіших» турів. І про туризм тут у цілому практично не йдеться!

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ