post

Питання в тому, хто цим як скористається.

Чергові матчі першості стартують у суботу. Маємо доволі строкаті пари.

ФСК «Говерла» – ФК «Діброва»

Хоч на лідера завжди по-особливому налаштовуються, господарі як команда вища за статусом не мала б мати проблем у зустрічі. Тим паче, що ясінянці захочуть достроково стати чемпіонами й не випробовуватимуть долю. Звичайно, «потойбічні сили» у вигляді недооцінки суперника, нефарту чи якогось іншого фактора можуть втрутитися. Та навряд чи «Говерла» підійде до матчу розхолодженою. Отож на «Діброву» насамперед чекає важкий матч.

Перша гра – 3:2.

ФК «Верховина» – ФК «Інтер»

Одна з центральних ігор, у якій майже середняк приймає віце-лідера. На обох суперників чекає важкий поєдинок. І тому підтвердженням виїзний матч міжгірців у першому колі. Будь-який результат (поразка, нічия, виграш) навряд чи стануть сенсацією. Поготів очки більш важливі господарям ніж гостям. Адже навряд чи «Інтер» зуміє наздогнати «Говерлу», хоч і від переслідування не відмовиться.

Перша гра – 2:1.

ФК «Вишково» – ФК «Вікторія»

Цей матч привертає теж посилену увагу. Зустрічаються сьома й п’ята команди, котрі ще не втратили шансів на «бронзу». До того ж господарі захочуть реабілітуватися за відчутну невдачу в Білій Церкві. Повинен вийти хороший (у плані безкомпромісності) матч.

Перша гра – 1:4.

ФК «Терново» – ФК «Беркут»

Подвійні сили гнатимуть уперед і тернівців: на кону теж «бронза» й бажання відігратися за поєдинок першого кола. Якщо в господарів усе складеться з реалізацією, десятій команді важко доведеться проти четвертої; хоч рецепт успіху проти нинішнього суперника футболісти з Бедевлі вже мають.

Перша гра – 1:3.

ФК «Авангард» – ДЮСШ

Ще одна неймовірно цікава гра. Гості, які безнадійно вважалися аутсайдерами, у разі успіху над командою з Тересви можуть на фініші й не бути останніми! Утім це прекрасно розуміють і господарі. Поєдинок у Тячеві засвідчив: обом колективам слід підійти до зустрічі з міцними нервами та концентрацією.

Перша гра – 4:3.

ФК «Карпати» – СК ім. І.Яремчука

Ще одна з основних зустрічей. Третя команда проти шостої. Розрив між ними – три очки. Ціна поєдинку – бронзові нагороди. В останніх матчах обидва суперники демонстрували атакувальний футбол. Подивитися буде на що.

Перша гра – 1:2.

Лідери першості мають у суперники різних за рангом суперників. І питання в тому, хто як цим скористається. Що ж, у кожного туру – дійсно своя інтрига…

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ