post

ФК ” ВИШКОВО – ФСК ГОВЕРЛА ЯСІНЯ 5-3 ( юнацькі команди 1-1)

Сьогоднішня гра з Лідером ” Східноі Зони ” для нашоі команди виявилась нелегкою, як і очікувалось.

Вже на початку першого тайму, через відверто грубу гру господарів, важку травму отримав наш найкращий Бомбардир команди Мирослав Павлючок, який вимушений був покинути футбольне поле. Остаточний діагноз травми Мирослава буде встановлений завтра, після детального обслідування в лікарні м Рахова. Це кардинально вплинуло на тактичну схему гри нашої команди.

Наші хлопці, незважаючи на втрату “Лідера”, програючи по ходу гри 0-3, зуміли зібратися і проявили справжні бійцівські якості: забили три голи в ворота господарів  і перший тайм закінчили з “хокейним” рахунком 3-3.

На самому початку другого тайму в наші ворота був призначений, Досить сумнівний з нашої точки зору, пенальті, який “зламав” гру наших хлопців, але щоб не бути голослівними і даремно не звинувачувати в цьому арбітрів матчу, дочекаємось вівторка, коли відео нашого матчу буде розглянуто експертами телеперередачі “Час Футболу”.

Кінцівку другого тайму наша команда провела в атаках і мала декілька хороших можливостей, щоб зрівняти рахунок, але футбольна фортуна схоже відвернулась від нас ” Гуцулів”.

Голи в сьогоднішній грі за нашу комаду забивали: Капітан команди Іван Микитюк- 2 голи І молодий нападник Сергій Демедюк.

Наступну гру, яка буде останьою в Першому колі, наша команда проведе вдома з ФК “Великий Бичків”.

ГОВЕРЛА ДЛЯ НАС ЗАВЖДИ ЧЕМПІОН “!!!

інформаійна служба команди