post

ФК “ІНТЕР ” ГАНИЧІ – ФСК “ГОВЕРЛА ” ЯСІНЯ 3-1 (0-1)

Щойно закінчився матч в Ганичах, де наші хлопці грали з основним претендентом на Чемпіонство: місцевим “Інтером”.

На цю важливу гру у нашої “Говерли” були надзвичайно великі кадрові проблеми, через травми ведучих гравців: Новікова, Микитюка, Сурядного, Павлючка.

На поле, не залікувавши травми, на знаболюючих уколах, мали вийти  Василь Терпак і Євген Станіцький.

Але, незважаючи на ці проблеми, наші хлопці дали справжній бій нашому переслідувачу і рахунок 1-3 не зовсім відображає реальні події в цьому матчі.

В Першому таймі Валерій Цуперяк, який став справжнім лідером команди, вивів нашу команду вперед і перший тайм закінчився при рахунку 1-1.

В другому таймі Ми пропустили один м’яч, але мали також декілька гольових моментів.

Третій м’яч, на останніх хвилинах, в наших воротах не побував, а, відбившись від перекладини, викотився в поле. На превеликий жаль, боковий арбітр підняв прапорець про взяття наших воріт і арбітр матчу зарахував третій гол в наші ворота, зафіксувавши рахунок 1-3.

Важко стверджувати, але я, як вболівальник, який був присутнім на цій грі, вважаю, що окрім помилково зарахованого в наші ворота голу, є питання ще по двох моментах: в першому таймі при рахунку 0-0 – фол в штрафній на Валерія Цуперяка і так само на Івана Дячука, де я впевнений, що арбітр 100% хоч одного разу повинен був призначати пенальті в ворота “Інтера”.

Щоб не бути голослівним, все таки дочекаємось вівторка, де в передачі “Час Футболу” (можливо група програми, яка вела відеорепортаж для передачі  та футбольні експерти) зможуть внести ясність в ці досить спірні моменти і по двом не призначеним пенальті, і по дивно зарахованому голу.

Незважаючи на другу поразку в сезоні, наша “Говерла” продовжує лідирувати в турнірній таблиці “Східної Зони”.

Варто выдмытити Гравців суперника: гра хоч була жорсткою, але не грубою і, нарешті, без травм, а вболівальники ФК “Інтера” Ганичі під час гри та після її закінчення вели себе коректно і дружньо.