post

Чемпіонат і першість Закарпатської області: огляд баталій 5 туру в матчах юнаків

У вищій лізі лідери – виноградівці та рахівці – із однаковим рахунком 4:0 здолали відповідно іршавців (на виїзді) та полянців (удома). До цієї двійки приєднався «Витязь», вигравши в гостях у середнянців 3:1. У перших трьох команд по 9 очок, але у «Севлюша» дві зустрічі в запасі. Сусіди по турнірній таблиці футболісти з Дубового та Вільхівців на полі перших «розписали» нічию.

Колективи провели різну кількість матчів. Зокрема, потенційно до кращих колективів можуть приєднатися мукачівці. У них узагалі поки зіграно 2 поєдинки. Відповідно конкуренція нагорі висока. Унизу також поки відставання аутсайдерів від решти команд невелике, хоч полянці найбільше пропустили й можуть осісти на дні «турнірки».

У першій лізі, у Західній зоні, без поразок іде лише «Ф.Медвідя». Цього разу він здолав бобовищанців із рахунком 4:0. «Сокіл» підтягнувся до першої п’ятірки завдяки звитязі над «Боржавським» – 5:0, а «Сільце» й «Невицький замок» закріпилися в трійці, розгромно вигравши на виїзді відповідно в ракошинців (5:0) та в «Заріччя» (3:0).

Боржавці – у першому квартеті команд завдяки виграшу в гостях над «Колосом» з Іванівців – 2:1. А «Н.Коропець» підтягнувся до основної п’ятірки клубів завдяки результативній вікторії, здобутій у Шишлівцях над «Фаворитом» – 4:2. Поки ця команда з Ужгородщини на останній позиції. Над нею 5 приблизно рівних команд – «Боржавське», «Колос» (Ракошино»), «Заріччя», «Бобовище» і «Колос» (Іванівці). Далі маємо двох середняків – «Сокіл» і «Н.Коропець», а нагорі теж чітко розмежована згадана четвірка. Очевидно саме гравці з Довгого, Невицького, Сільця й Н.Давидкова розіграють звання проміжного чемпіона. Хоч, звичайно, поки такі висновки роботи завчасно. Усе може змінитися.

У Східній зоні маємо два розгромні результати. Тернівці по-хокейному розібралися з ізянами (7:1) і стали третіми. А «Гірник» як аутсайдер несподівано на виїзді здобув першу перемогу, здолавши 3:0 п’яте «Вонігово». У першій п’ятірці ще тячівці й вишківці, які зіграли між собою в бойові 0:0. А ось хустини йдуть без поразок, цього разу відібравши всі очки в ФК «Діброва». І нарешті битва аутсайдерів: великокопанці, здолавши «Говерлу», так само набрали 3 очки.

Загалом у зоні ситуація дещо інша, ніж скажімо, у Західній. Тут є два чіткі лідери – хустяни й тячівці. Поки три умовні аутсайдери з трьома очками – згадані «Гірник», «Говерла», «Копаня». Решта команд настільки рівні, що можуть потрапити як до групи лідерів, так і до середняків.

Цей тур показав, що кожні 2 матчі із 5 завершилися з розгромними результатами, що часто є характерним для юнацького футболу. Особливо це помітно у вищій лізі (половина ігор) та в Західній зоні (більшість матчів). Відповідно команди, підійшовши до екватора першого кола, потроху диференціюються, що особливо спостерігається в групі лідерів. Водночас іще потрібно кілька турів, щоб ситуація в «турнірці» постала чіткішою.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ