post

Чемпіонат і першість Закарпаття серед юнаків: огляд матчів 4 туру

Із зіграних матчів у вищій лізі сенсацій не сталося. Іршавці прогнозовано здолали аутсайдера – полянців – і очолили турнірну таблицю.

Але потенційні лідери – мукачівці та виноградівці, у яких на 2 гри менше. «Вільхівці» нарешті здобули першу вікторію – над середнянцями – і не тільки перемістилися до середини турнірної таблиці, а й обійшли представника Ужгородщини. «Витязь» упевнено здолав карпатівців та зрівнявся з рахівцями за очками.

У Західній зоні першої ліги потрібно виокремити розгромну перемогу «Сільця» над «Фаворитом», що дозволило представнику Іршавщини закріпитися в першій трійці. Перший виграш і дебютні залікові бали записав до свого активу й новачок ліги «Приборжавське» як. Цей клуб результативно здолало колосівців. Решта матчів виявилися принциповішими: юні футболісти з Невицького й Довгого мінімально виграли відповідно в кінчешців та ракошинців. Притому набрані три очки дозволили ОК ДЮСШ з Ужгородщини замкнути трійку лідерів.

Важливу виїзну вікторію в мукачівському дербі над «Н.Коропцем» здобув «Ф.Медвідя» і продовжує впевнено лідирувати. Особливо ж «гаряче» поки буде суперництво за 2 й 3 місця.

Східна зона відзначилася трьома розгромними перемогами. Так, ізяни впевнено зіграли з аутсайдером – виликокопанцями; ясінянці дещо піднялися з дна «турнірки» після вікторії над «Дібровою»; і хустяни несподівано легко здолали воніговців та одноосібно очолили турнірну таблицю. Мінімальний виграш тячівців над одним із аутсайдерів (рокосовцями) дозволив «райцентрівцям» закріпитися на другому місці, а здобуті три очки в матчі з великобичківцями посприяли вишківцям упритул наблизитися до першої трійки.

Якщо ж ужити наукову термінологію, то цей тур у вищій і першій лігах запам’ятався таким собі методом «розсіювання». «Розсіюванням» на два чіткі спектри: Більше третини поєдинків завершилися розгромними рахунками (у три та більше м’ячів), а решту двобоїв відзначилися особливим протистоянням. Загалом же градус суперництва був високим і суперництво (особливо за друге й третє місця) залишається достатньо високим.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ