Керівництво, гравці та вболівальники ФК "Говерла" вітають Яну Сащину із здобуттям почесного звання "Лайцмен ФІФА". Це не лише великий здобуток у вашому житті, а ще одна написана сторінка в історії Закарпатського футболу. Ви змогли поєднати в собі жіночу чарівність та чоловічу впевненість.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, радості та кар'єрного росту, і щоб ваші спортивні перемоги й надалі радували нас.
Адміністрація сайту ФК "Говерла" Ясіня
Комментарі (30)
| #30 Написав: комуніст (30 січня 2010 23:30) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 2.11.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 72 |
Платини: УЕФА ужесточил наказание за коррупцию
13:18, 30 января 2010 1 комментарий Президент УЕФА Мишель Платини заявил, что Европейский футбольный союз ужесточит наказания за коррупцию. Как передает корреспондент ИА "МОСТ-Харьков", об этом сообщает официальный сайт УЕФА. "Мы будем использовать всю свою силу для борьбы с теми, кто губит футбол. Если журналисты знают имя победителя до начала матча, то он теряет свой смысл, и это убивает сам футбол. Надо честно признать, что это серьезная проблема. Любой пойманный футболист больше никогда не будет играть в футбол. Тот, кто замешан в коррупции на уровне рефери, никогда не будет судить. Нарушивший закон президент или тренер никогда не будет управлять клубом или тренировать. Такова воля президента и Исполнительного комитета УЕФА. К этой проблеме нельзя относиться снисходительно", - сказал Платини. |
| Зарєстрований: 2.11.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #29 Написав: ГУЦУЛ (30 січня 2010 22:55) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 11.10.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 220 |
sait -UA -Reporter.com/
В Закарпатье стартовал "кровавый" фестиваль гентешей в с.Геча на Береговщине ! А ХТО В РОЛІ "ГЕНТЕША" ??? |
| Зарєстрований: 11.10.2009 | ICQ: 55679344 | [цитувати] | |
| #28 Написав: МЯСНИК (30 січня 2010 19:24) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 27.01.2010 Публикацій: 0 Комментарів: 14 |
В Закарпатье стартовал "кровавый" фестиваль гентешей
В с. Геча на Береговщине!!! |
| Зарєстрований: 27.01.2010 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #27 Написав: JUVE (29 січня 2010 19:42) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 7.01.2010 Публикацій: 0 Комментарів: 8 |
Официально: Дзаккерони - тренер Ювентуса
фото АРТо, о чем писали с утра почти все издания, днем официально подтвердили в Ювентусе. "Феррара покидает свою должность, на его место до июня 2010-го года назначен Альберто Дзаккерони" - гласит официальное обращение клуба. Опытный специалист в свое время работал с Миланом и Интером. |
| Зарєстрований: 7.01.2010 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #26 Написав: ПУЦЬКАР (28 січня 2010 23:57) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 20.01.2010 Публикацій: 0 Комментарів: 42 |
Молодець! Ти Яна Супер!
|
| Зарєстрований: 20.01.2010 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #25 Написав: ФРАС (28 січня 2010 23:37) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 20.01.2010 Публикацій: 0 Комментарів: 20 |
все пройдет!!!и печаль и радость!!все пройдет!!так устроен мир!!
|
| Зарєстрований: 20.01.2010 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #24 Написав: МЯСНИК (27 січня 2010 14:28) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 27.01.2010 Публикацій: 0 Комментарів: 14 |
.....Приєднуюся до Вітання.
|
| Зарєстрований: 27.01.2010 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #23 Написав: ГЕНТЕШ (27 січня 2010 06:51) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 27.01.2010 Публикацій: 0 Комментарів: 20 |
Поддержую колегу!!!
|
| Зарєстрований: 27.01.2010 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #22 Написав: TIFFOZI (27 січня 2010 06:00) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 6.01.2010 Публикацій: 0 Комментарів: 51 |
Яночка!Ти симпатюля!А на "ТИСІ" коли предача була вообше Супер позиралася!
|
| Зарєстрований: 6.01.2010 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #21 Написав: МАКІ (26 січня 2010 21:59) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 27.12.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 64 |
Выше голову!" можно услышать и из уст палача.
|
| Зарєстрований: 27.12.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #20 Написав: ПУТІ-МУТІ (26 січня 2010 21:48) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 25.12.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 20 |
...В жизни оказалась намного светлее,чем на Фото!Сегодня узнал на ТВ -ТИСА .
|
| Зарєстрований: 25.12.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #19 Написав: йовжі бачі (26 січня 2010 21:31) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 2.11.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 76 |
Ниська попобзирав я на Тисі передачу про фотбол.Файна била.І тот Дітвак ведучий не погано вів!Не обривав людий шо звонять,видко му дали по писку мало хтось із його фивників.
Гайдош Іштванко файний бив,ай Качур Іван тоже,а Яночка вообще із Степов були найліпшими. |
| Зарєстрований: 2.11.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #18 Написав: комуніст (26 січня 2010 07:52) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 2.11.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 72 |
ОООЧЧЕННЬЬ ДАЖЖЖЕ НЕ ПЛООХХХО!
|
| Зарєстрований: 2.11.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #17 Написав: МАЛИШ (25 січня 2010 21:21) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 16.01.2010 Публикацій: 0 Комментарів: 65 |
Поки ви говорите,я мало собі курну туй..
|
| Зарєстрований: 16.01.2010 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #16 Написав: PURZAK (25 січня 2010 21:15) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 25.12.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 31 |
Файна дівка!І суддя файна!Нич не скажеш.
|
| Зарєстрований: 25.12.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #15 Написав: ZUZIK (25 січня 2010 17:00) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 25.12.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 40 |
Пожелаем успехов девченке!!
|
| Зарєстрований: 25.12.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #14 Написав: Хріняш (24 січня 2010 23:27) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 12.10.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 211 |
.Яночка!Ми з Давидкова тебе вітаємо!Ни лем Гуцули!А і Ми "хріняші"!УСПІХІВ!
|
| Зарєстрований: 12.10.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #13 Написав: адідас (24 січня 2010 23:05) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 2.11.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 27 |
Моя вина лишь в том, что я красива,
Слегка распущена, ранима и вольна, Я виновата в том, что горделива, Но я ведь ЖЕНЩИНА! ! А значит - я ПРАВА!!!! молодец Яночка!Приветствуем! |
| Зарєстрований: 2.11.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #12 Написав: Вуйко Гуцул (24 січня 2010 22:43) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 10.11.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 62 |
ЛЮБІТЬ ДІВЧАТ
Любіть дівчат, вони такі чарівні, Вони всі гарні, лагідні і ніжні, Скажіть, що краще них на світі? Завжди даруйте море квітів, Завжди цілуйте їх рум'яні щічки. Завжди для них живіть, Завжди, завжди, завжди ви їх любіть! Хіба Вона не Красуня в жовтій майці лайцмена ФІФА? |
| Зарєстрований: 10.11.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #11 Написав: guculki-fan (24 січня 2010 22:37) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 10.11.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 15 |
Подруна!Ти супер!І формочка іде тобі!ВІТАЄМО КРАСУНЕ!!
|
| Зарєстрований: 10.11.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #10 Написав: гуцулочка (24 січня 2010 22:24) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 10.11.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 71 |
У НІЙ ЩОСЬ Є
ній щось є… Напевне, то душа Трохи збентежена від правди і реалій Вона кудись, Як завжди поспіша, Іде у переходи і у далі. У ній щось є… В її ясних очах Поети б написали слово “щирість”. В ній паросток надії не зачах, Не дивлячись на будні трохи сірі. У ній щось є… Незрима таїна. Що в пам’ять урізається гранітом. Як присмак від солодкого вина, Коли набридла гіркість цього світу. І це її відразу видає. З-поміж облич і поглядів квапливих. Спинивши погляд, розумієш: в ній щось є… Таке по-справжньому просте і особливе. |
| Зарєстрований: 10.11.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #9 Написав: Гуцулик (24 січня 2010 22:17) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 10.11.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 15 |
збільшити Маленька мрійниця шукала промінь щастя. Блукала нетрями, колола ноги в кров. Так бережно несла свою любов, Що проганяла поглядом ненастя. Дивилась так відверто в небеса, Молилася годинами до Бога, Щоб тільки не закінчилась дорога, І не померла зоряна краса. Їй марились чарівні феї й гноми, Веселі квіти, що співали до зірок, Тендітні порухи оживших вже гілок І місячні незміряні розломи. Кохалась її пісня між птахів, Губились очі в золотих оздобах, Плелися ноги по гірських дорогах, І рвалась до життя скарбниця слів. ( таким дівчатам як Яна присвячується) |
| Зарєстрований: 10.11.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #8 Написав: козак (24 січня 2010 18:31) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 10.11.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 52 |
...не погано.Дівчина молодець!Побільше таких ЯНІВ для суддівського корпусу Закарпаття!
|
| Зарєстрований: 10.11.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #7 Написав: гуцулка ксеня (24 січня 2010 18:27) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 2.11.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 48 |
Молодець подруга!Втерла носа Мужикам! Фанки- Гуцулів Тебе Вітають Яночка!
|
| Зарєстрований: 2.11.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #6 Написав: нестор махно (24 січня 2010 18:03) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 28.10.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 47 |
Файна Косиця!Молодець!
|
| Зарєстрований: 28.10.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #5 Написав: Dima (24 січня 2010 17:25) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 23.01.2010 Публикацій: 0 Комментарів: 16 |
Наши поздравления!!!Так держать!!!
|
| Зарєстрований: 23.01.2010 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #4 Написав: Бандера (24 січня 2010 16:06) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 11.10.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 212 |
ПОКИ МИ ЖИВІ . НІЩО НЕ ВТРАЧЕНО!!
І НІЩО НА ЦЬОМУ СВІТІ НЕ ПРОГРАНО!!! (С.Бандера-Герой України) |
| Зарєстрований: 11.10.2009 | ICQ: 66453744 | [цитувати] | |
| #3 Написав: ПУЦЬКАР (24 січня 2010 13:31) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 20.01.2010 Публикацій: 0 Комментарів: 42 |
Присоединяюсь!Яна Красавица!
|
| Зарєстрований: 20.01.2010 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #2 Написав: ФУЦОН (24 січня 2010 10:22) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 25.12.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 67 |
Молодець Яна!Втерла носа всяким там "Зайтлерянам"!!!Нова генерація Арбітрів ВПЕРЕД!
|
| Зарєстрований: 25.12.2009 | ICQ: -- | [цитувати] | |
| #1 Написав: ГУЦУЛ (24 січня 2010 08:25) | |
|---|---|
![]() Группа: Користувачі Реєстрація: 11.10.2009 Публикацій: 0 Комментарів: 220 |
Вітаю від імені Гуцулів!Все правильно!!Раз немає достойних мужчин,дівчата мають їх заміняти!!
|
| Зарєстрований: 11.10.2009 | ICQ: 55679344 | [цитувати] | |



























